Moda/Trend

Yıllar Boyu Devam Eden Akım Marilyn Monroe

single-image

Yıllar Boyu Devam Eden Akım Marilyn Monroe

Yıllar boyu devam eden stil olan Marilyn Monroe bu yılda trend. Modada hiç bitmeyen akım olan Marilyn Monreo, aşkın ve çekiciliğin sembolü.

Marilyn Monroe, yaşadığı kısacık hayatından ölümüne kadar olan bir zamanda; giyiminden, saç rengine, saç modeline, makyajına varında çok beğenildi. Günümüzde de, ölümünün üzerinden bunca zaman geçmiş olmasına rağmen, Marilyn Monroe hala taklit edilmekte.

Marilyn Monroe Stilinin Renkleri

Marilyn Monroe Stilinin RenkleriMarilyn Monroe Tarzı

Marilyn Monroe denince, kıpkırmızı ruj ve sapsarı saçlar akla gelmez mi. seksi yıldızın en çok sevdiği ve kullandığı renkler arasında parlak renkler gelmekte. Marilyn Monroe en sevdiği renkleri sıralayacak olursak; kırmızı, beyaz, krem rengi, siyah ve bej, pembe gelmekte. Bu stili benimseyenler özellikle; kırmızı ve beyaz Marilyn Monroe elbise modellerini kullanmakta.

Marilyn Monroe Stilinde kullanılan Aksesuarlar

 

Bu yıl modada abartılı şekilde aksesuar kullanmak eğilim. Marilyn Monroe Stilinin en belirgin aksesuarı olan beyaz kürk şalları da bu yıl en çok kullanılan aksesuar arasında.

Aksesuarların gücünü kullanarak sıradan bir elbiseyi bile çekici hale getirebilirsiniz. Marilyn Monroe stilinin en iddialı aksesuarı olan beyaz kürk şal ile düz model, saks mavisi bir elbiseyi kombinlediğinizi düşünün. Bir ömür boyu modası geçmeyecek olan kürk şallar, her bayanın gardırobunda olması gereken parçalardan.

Marilyn Monroe AksesuarlarıMarilyn Monroe Aksesuarı

Marilyn Monroe Stilinde En Çok Kullanılan Parçalar

Marilyn Monroe en çok kullandığı kıyafetler, Marilyn Monroe stilinin belirleyicisi. Balıkçı yaka kazak ile kalem etekleri sıklıkla kullanan seksi yıldız, bu kombini çok güzel taşımakta.

Modanın bir döngü içerisinde olduğunu varsayarak, eskiye dönüşün yaşandığı 2015 yılında, sizlerinde kalem etek modasından geri kalmamanız da fayda var. Vücut ölçüleriniz kalem etek ile örtüşecek ise, kalem etek ile harika kombinler yapabilirsiniz.

Marilyn Monroe Stilinde Saç modası

Marilyn Monroe stilinin saç modasını 7’den 77’ye her kes bilir. Su dalgası modelindeki altın sarısı, kısa saçları ile her dönem ekol olmuş bir yıldız. Marilyn Monroe stilinin saç modeli,  birçok sanatçıya ilham olmuşken bu yıl yeniden trend. Bu saç modelini sevseniz de, sizin yüz tipinize uygun değilse, bu iddialı stilden uzak durmanızda fayda var.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe Stilinde Makyaj modası

Kusursuz güzelliği ile erkeklerin akılını başından alan Marilyn Monroe makyajının belirli özellikleri var. Seksi yıldız; yüzüne sürdüğü varla yok arası fondöten ile doğal bir etki oluştururken, göz altlarına sadece aydınlatıcı sürmekle yetinmekteydi. Gözlerini ön planda tutmak isteyen Marilyn Monroe, göz kapaklarına açık kahverengi far kullanmıştı. Efsane yıldızın seksi dudaklarının sırrı ise, dudaklarına beş kat ruj sürmesiydi. Günümüzdeki yoğun ruj seçenekleriyle bu etkiyi daha kolay yakalayabilirsiniz.

Hiç kuşkusuz Marilyn Monroe Stili çok iddialı bir akım. Bu stilinin parçalarını herkesin taşıması zor. Kullanılan renklerden, saç modeline, makyajına kadar seksi bir imaj çizen Marilyn Monroe Stilinin ihtişamını taşıyacağınıza inanıyorsanız bu stili deneyebilirsiniz.

Gündelik hayatta,   Marilyn Monroe Stilinin parçalarının tamamıyla gezmeniz abartılı olabilir ama bu stilin bir parçasını seçerek taşımanız daha mantıklı olur. Balıkçı kazak, kalem etek ikilisini günlük kullanım için ideal iken; kürklü şallar, gece davetlerinde kullanmak için daha ideal olmakta.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim