Bunları Biliyor Musunuz

Yaşlanmayan Hayvan Istakoz

single-image

Yaşlanmayan Hayvan Istakoz

 

Istakozlar denizde yaşarlar. Renkleri her türüne göre değişiklik gösterebilmektedir genelde kahverengi tonlarındadırlar. Yaklaşık 31-35 cm boy ve 5 kiloya kadar büyüyebilmektedirler. Kuyruklarında ki o harika yüzgeç sayesinde saniyede hemen hemen dört metre yol alabilmektedirler. Bazı türleri de yiyecek ve eş bulabilmek için bir yılda 155 kilometre yol alabilirler.

yaşlanmayan hayvan ıstakoz

Ahtapotlarla Savaş

Istakozların en tehlikeli düşmanları ahtapotlar dır. Istakozlar yaşlanmazlar bu nedenle de doğal bir şekilde ölmezler. Tabi ki de dış etkenlerden hücum eden zararlar tarafından ölebilirler. Fakat bunun haricinde ecelleri gelmez. İştah kaybı yaşamaları söz konusu değildir, metabolizmalarında asla değişim olmaz ve zaman içinde sağlıklarını ve güçlerini kaybetmezler. bilim adamları da yaşlanmama nedenlerinden yola çıkarak bunu insanlığa uygulamanın peşindeler. Bundan en çok memnun olacak olan kesim de sanırız kadınlar olacak.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim