Güzellik ve Kişisel Bakım Kadın Siteleri Moda/Trend

Ünlülerin En Çok Tercih Ettikleri Saç Stilleri

single-image

Ünlülerin En Çok Tercih Ettikleri Saç Stilleri

 

Kadınların görüntüsünü en güzel tamamlayan parçası saçlarıdır. Saçların kadınlar içim önemi çok fazladır. Giyimi ve makyajı en güzel tamamlayan aksesuarlardan biri de saçlardır. Saçlar konusunda ünlülerin öncülük yapması sık rastlanılan bir durumdur. Medyada oldukça göz önünde olan ünlüler insanlar tarafından her anlamda takip edilmektedir. Ünlülerin saç stilleri ve giyim tarzı kadınların her zaman dikkatini çekmiştir. Hatta aynı saç stiline sahip olmak için kuaförün yolunu bile tutan kadınlar hep olmuştur. Fakat bunu yaparken kendi yüz şeklinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Ünlülere yakışan saç stili size de yakışacak diye bir durum yoktur. Saç stili istediğiniz sonucu vermeyebilir. Yüz modelinize dikkat ederek saçlarınızı kestirmeniz gerekir.

Rihanna’nın Tercih Ettiği Saç Stili

Müzik sektörünün en gözde isimlerinden Rihanna gerek tarzı gerekse saçlarıyla oldukça dikkat çeken ve takip edilen isimlerdendir. Rihanna’nın saç stili kendine has yakışan renkler ve kesimlerin birleşmesiyle ortaya çıkmıştır. Bazen uzun-kısa, kıvırcık, afro iken saç rengi sarı-siyah, siyah-mavi ve parlak kızıl renklerinde olmaktadır.

Rihanna’nın saç stili

Charlize Theron’un Tercih Ettiği Saç Stili

Saçlarını sık sık değiştirmese de sürekli kendini yenileyen ve modern saç kesimleriyle karşımıza çıkan Charlize Theron’un saç stili birçok kadın tarafından takip edilmektedir. Güzel oyuncu daha çok yumuşak kesimli saç stillerini hafif dalgalı modellerle birlikte kullanmayı tercih etmektedir. Kendisinin en sevdiği ve kendisine en çok yakışan modeller uzun, kısa, düz ya da dalgalı olmak üzere farklılık gösteren bob modellerdir. Ünlü oyuncu yüz şeklini avantaja döndürerek arkada ya da üstte toplanmış saç modellerini sıklıkla kullanmaktadır. Saçlarında tercih ettiği renkler genellikle bronz tonları olmakla birlikte ten rengine yakın olan doğal görünümlü sarı tonlarıdır.

Charlize Theron’un saç stili

Jennifer Lopez’in Tercih Ettiği Saç Stili

Ünlü müzisyen tarzını ve kendini sürekli yenileyen isimlerin başında gelmektedir. Bir nevi trend belirleyen ünlülerdendir. Altın sarısı, kahve ve karamel tonlarıyla hafızalara kazınan Jennifer Lopez’in saç modelleri birçok kadının beğendiği ve uyguladığı bir stildir. Saç stili ve rengi konusunda uç noktalarda olmaması ve aşırıya kaçmaması bu kadar gözde olmasının nedeni olmaktadır. Kendine yakışan model ve rengi bilmek ve bunu doğru uygulamak onu gözde kılan en büyük nedenlerdendir. Daha çok uzun dalgalı, katlı saç modelleri tercih etmekle birlikte bazen dümdüz bazen de uzun bob kesim ile karşımıza çıkmaktadır. Kendisine en çok yakışan topuz modelini de kırmızı halılarda sıkça kullanmaktadır.

 Katie Holmes’un saç stili

Katie Holmes’un Tercih Ettiği Saç Stili

Katie Holmes denilince akla tatlı ve sevimli kakülleri gelmektedir. Katie Holmes’un saç stili kakül ile kolay ama fark yaratan bir şekilde saçlarını modellemesiyle bilinir. Genellikle uzun saç modellerini tercih ederken bazen kısa ya da çene uzunluğu boyunca dalgalı ve bob kesimiyle onu görmek mümkündür. Katie Holmes saçlarını uzun tercih ettiğinde daha çok dalgalı ve katlı modelleri severek kullanmaktadır. Saç rengi ise ten rengine en çok yakışan kahve tonlarıdır. Ancak farklı tonlardan seçtiği gölgelerle saçlarına ayrı bir hava ve hareket kattığı söylenebilir.

Ashley Greene saç modeli

Ashley Greene’in Tercih Ettiği Saç Stili

Ünlü yıldız oyuncu türlü saç kesimi ve rengini deneyen ünlü isimlerdendir. Yüz şekli ideal bir şekle yakın olduğundan yüzünü ortaya çıkaran modellere yönelmiştir. Ashley Greene saç modeli olarak alnını kapatan modellerden uzak durmaktadır. Saçın da genellikle gevşek, dalgalı ve doğal görünen saç stillerini kullanmaktadır.

 

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

Call Now Button