Magazin Haberleri

Teoman Yine Sarhoş!

single-image

Teoman Yine Sarhoş!

 

Şimdiye kadar sayısız kere kere alkollü halde kameralara yansıyan ünlü Rock müzisyeni Teoman yine sarhoş halde görüntülendi. Geçtiğimiz yıllarda ceketinden çeken kameraman ekibinden birisine yumruk atmasıyla uzun süre gündemde kalmış, tartışmalara neden olmuş Teoman alkolden vazgeçmiyor.

Teoman sarhoş

Söz Verdi Bırakmadı

48 Yaşına basmış olan, 20 Kasım 1967 doğumlu, alkolle ilgili problemleri üzerine bir dönem annesine “İçkiyi bırakacağı” yönünde söz verdiği iddialarıyla hatırlanan Teoman verdiği sözü tutmadı. İnternet de birçok sayıda sarhoşken yakalanmış röportajı bulunan Teoman, katıldığı bir Talk Show programında gece 4’ten sonra hiç alkolsüz görülmediğini açıklamıştı.

Bu Sefer Taksi Koltuğunda Uyuya Kaldı

Sevenleri tarafından düşüp kalkmasıyla, asi tavırları ve kameramanlara ettiği küfürlere rağmen kabul edilen sanatçı, Kuruçeşme’de bir mekân içerisinde tanıştığı kadınlarla sabaha kadar eğlendi. Sabaha kadar alkol tüketen Sarhoş Teoman, mekânı terk ederken ayakta duramıyordu. Kendisini bir taksinin arka koltuğuna atan alkollü Rock sanatçısının, taksiciye kendisini eve götürmesini, çok uykusu olduğunu söylemesi de kameraman ekipleri tarafından duyulduğu söyleniyor.

teoman sızdı

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim