Tanıtım Yazıları1

Teknic Servis Klima ve Kombi Rehberi

single-image

Teknic servis hizmetlerini daha kaliteli ve güvenilir şartlarda sunmak için çalışmalarına aralıksız devam eden Arçelik şirketi, işini en sağlam yapan servis kadrolarını sizler için aynı çatı altında toplamaya devam ediyor. Her biri de alanında uzman olan servis elamanları tarafından idare edilen Arçelik Deneyimli Bakım Servisleri markaya ait her çeşit ürünün arızalanması durumunda size bir telefon kadar yakındır. Arçelik şirketi tarafından kullanımı zorunlu tutulan her türlü teknik ekipmana sahip olan tecrübeli servis kadrolarımız en zorlu ve karmaşık arızaları kısa sürede garantili tamir ediyor. Hem iş yerinde hemde verilen adrese gezici servis aracıyla gelerek bakım ve tamir hizmeti sunan ekiplerimize gönül rahatlığı ile bozulan Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünlerini teslim edebilirsiniz.

https://www.teknicservis.com/wp-content/uploads/2018/08/teknicservis-com.png

Ülkemizin en köklü ve istikrarlı Beyaz Eşya üreticisi olarak yoluna devam eden Arçelik şirketi, insan hayatını daha yaşanır ve konforlu hale getirebilmek için teknolojinin sunduğu bütün nimetlerden sonuna kadar faydalanıyor. Yaygın bir pazarlama ağı ile Türkiye’nin her il ve ilçesine ulaşan cihazlar, yetkili satış mağazalarında teşhir ediliyor. Satın alma işleminden sonra belli bir garanti süresi ile evlerimize giren ürünlerde meydana gelen teknik arızalar için Arçelik Deneyimli Teknik Ekipleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Arızayı tespit ettikten sonra orijinal yedek malzemeler ile onarım yapan kadrolar, her koşulda kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor.

 

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim