Tanıtım Yazıları

Tanitim Yazıları

Tanıtım yazıları, web sitelerin arama motorlarının dikkatini belirledikleri anahtar kelimeler üzerinden kendi sitelerine çekmek için tasarlanmış özgün yazılardır. Tanıtım yazısı sitenin amacını, kalitesini, kategorilerini ve benzeri tüm içeriğini açıklayıcı bir dille hem okuyuculara hem de arama botlarına tanıtan SEO açısından son derece faydalı yazılardır.

Tanıtım Yazısı Ne İşe Yarar

Sitenizin tanıtım yazıları farklı sitelerde yayınlandığında hem o sitelerden sizin sitenize misafir okuyucu gelir hem de sitenizi farklı sitelerin tavsiye etmesinden dolayı Arama motorları ödüllendirerek üst sıralara taşır.

Tanıtım Yazısı Nasıl yazılır?

Birçok insan yaptığı işi güzel bir üslupla anlatamaz. Aslında yaptığı işi en iyi kendi biliyordur ama o işin tarifinde zorlanıyordur. Tanıtım yazısı yazmak da aynı bu tarife uyar. Sitenizi en güzel kelimelerle okuyucuya ve arama motoruna anlatmak için konuda tecrübe sahibi olmak ister. Tanıtım yazısı yazamıyorum diye üzülmeyin. Çünkü sizlerin sitesinin tanıtımını yapacak kalemi mükemmel ve bu işi profesyonelce yapan yazarlarımız mevcut. Site ismi ve anahtar kelimelerini vermeniz yeterli. En kısa zamanda sitenizin tanıtım yazısını en güzel anlaşılacak ve arama botlarının dikkatini çekecek şekilde hazırlayıp sizlere teslim ediyoruz.

Tanıtım yazısında sadece özgün içerik ve link yeterlidir diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Google’ın en son güncellemesinde makalenin içeriğinin önemine dikkat çekti. Konuyu okuyucuyu sıkmadan en verimli bir dille anlatılan ve okuyucuyu yönlendirdiği linke yönelten tanıtım yazıları daha makbul hale geldi. Bu şu demek 10 tane  kalitesiz tanıtım yazısı almaktansa 1 tane kaliteli içerik almak daha makbuldür.

Tanıtım Yazısı örneklerimizi İnceleyebilirsiniz

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.