Teknoloji1

Sony Xperia Z1 Satışa Çıkıyor

single-image

Dünyaca ünlü teknoloji devi Sony yeni ürünü Sony Xperia Z1 ile büyük ses getirmeyi hedefliyor. Bu akıllı telefonun en büyük özelliği 3D model oluşturması olarak ifade ediliyor. Buna göre bir insanın ya da herhangi bir nesnenin kameraya alınması ile birlikte onun 3 boyutlu bir modelinin oluşturulması mümkün hale gelecek.

Kamera Özellikleri

Süper ağır çekim özelliği ile de dikkat çeken bu telefonun arka kamerası 19 MP çözünürlüğe sahip. Adeta bir profesyonel kamera özelliklerine sahip bu telefon işle profesyonel kareler çekebilmek de mümkün olacak.

Parmak izi sensörü de bulunacak olan bu telefon daha birçok teknolojiyi de bünyesinde barındırıyor. Özellikle pil ömrünün daha da uzatılması için birtakım çalışmalar yapılan bu telefonun bataryasının daha uzun süre dayanacağı ifade ediliyor.

Sony Xperia Z1 Satışa Çıkıyor

Renk Seçenekleri

Sony Xperia Z1 3 farklı renk ile piyasalardaki yerini alıyor. Bu renkler klasik siyah, ay mavisi ve sıcak gümüş olarak sıralanabilir. Cihazın ses kalitesinin de bir hayli yüksek olduğu uzmanlar tarafından belirtiliyor.

Sony Xperia Z1 fiyatı ise Türkiye için 2.999 TL olarak belirlendi. Peşin satış fiyatı böyle belirlenirken bazı mağazalar tarafından uygulanacak farklı yöntemler ile taksitli fiyatın daha da pahalı olacağını ifade edebiliriz. Sony’nin amiral gemisi olan bu telefon herkes tarafından büyük bir ilgi ve merakla beklenmeye devam ediyor.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

Call Now Button

sperrmüll container