Genel

Siparişleri Buradan Seçin

single-image

 

Önemli Duyuru

  • Site yönetimi tarafından mailinize sipariş geldiğinde aynı gün içerisinde siparişi yetiştirebilecekseniz aldığınızı, yetiştiremeyecekseniz alamayacağınızı teyit eden mail atmak zorundasınız. Siparişi aynı gün içerisinde teyit etmeyen yazarların siparişi iptal olacak ve yazara bir hafta sipariş verilmeyecektir.
  • Site yönetiminden sipariş gelmediğinde, yazar aşağıdaki siparişlerden  alarak site yönetimine bildirmek kaydıyla siparişi yazıp yollayabilir.
  • Siteden alınan her siparişe iki resim eklenmelidir. Site yönetimminden gelen siparişlerde site yönetimi bildirmediği sürece resim eklemeye gerek yoktur.
  • Makaleler word’de yazıldıktan sonra üç tane üst üste çizgi olan iki yana yasla yapılacaktır.
  • Makaleler word’de yazıldıktan sonra denetim kontrolünden geçirilerek dilbilgisi ve imla hataları düzeltilerek ve özgünlük kontrolünden geçirilerek yollanacaktır. %90 altında olan özgünlük yönetim tarafından yazara iade edilecektir.
  • Makaleler yollanırken word dosya isminde yandaki gibi kelime sayısı yazılacaktır. “307 – Ankara Nakliyat Firması

 

SİPARİŞLER

Siparişleri mail ile isteyin

 

 

 

1 Comment
  1. O zaman bende buradan yazıyorum. c7alışma sanlnuoda (mahsen) siyah renkte, ie7erisinde tfcm malvarlığım olan ders kitapları, kanun, sf6zlfck ve diğer e7alışma geree7leri ile birlikte yaklaşık olarak 7-10 kilogıram olan e7antamı bulan, duyan ya da getiren olursa sevinirim.Not: Yarı yıl tatilinde orada unutulmuştur, ilgili gf6revliler gf6rmediklerini beyan etmişlerdir. 365 75 25

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button