Haberler

Sergen Yalçın’a Tam İzin

single-image

Sergen Yalçın’a Tam İzin

Kayserispor tarafından teknik direktörlüğe getirilen Sergen Yalçın yapacağı yeni transferler ile takımı yeniden eski günlerine kavuşturmayı hedefliyor. Değerlendirilmelerde bulunan teknik adam ikinci yarıda bambaşka bir takım kurarak yollarını devam edeceğini ve hedefledikleri koltuğa kısa bir süre içerisinde oturacağını belirtti.

Sergen Yalçın; ‘Geçen yarıda kulübümüz beklenen hedeflere ulaşamadı. Ben geldiğim günden beridir yeni sistemler kurarak hedeflerimize ulaşma konusunda takımınla hareket etmekteyim. Basın yer alan kurtarıcı gibi yakıştırmalardan hoşlanmıyorum. Kimse gelse bu takıma aynı öz veriyi gösterecekti. Yönetim tarafından tercih edildim ve şimdi görevi yapıyorum’ dedi. Yapılan kampta ise oyuncular ile arasının iyi olduğu kameralara yansıdı.

sergen-yalcina-tam-izin

Transferde Büyük Jest

Sarı kırmızılı ekipte yaşanan savunma ve forvet sorunları tecrübeli teknik adamın yapacağı hamleler ile değiştirecek. Kayserispor cephesinde yaşanan yedek oyuncu krizini ise yeni yapacakları transfer çözecek. Yönetim tarafından yapılan görüşmede verilen açık çekten sonra bir jestte siyah beyaz kulüpten geldi.

Beşiktaş transfer konusunda iki camianındı geçmiş dönemlerde yaşamış olduğu ikili ilişkileri ve efsane kaptanları için adeta büyük bir adım attı. Fikret Orman ve yöneticilerinin almış olduğu kararla iki klüp arasında yapılacak transfer çalışmalarında oyuncu ikna edildiği takdirde sözleşme metinlerinde mutabık kalarak başarılı bir dostluk örnekleri gösterecekleri belirtildi.

Kayserispor ve Beşiktaş İle Masaya Oturdu 

Sergen Yalçın’ın talimatları ile Antalya’da devam eden kampta iki takımın yöneticileri masaya oturdu. Yapılan görüşmelerde iki tarafından oyuncu işlerinde sıcak temas sağladı ve önümüzde ki günlerce siyah beyaz camiasından bir oyuncu gönderileceği belirtildi. Antalya’da kamp yapan Beşiktaş ise Eto konusunda ki ısrarına devam ederken Kerim Frei isteyen Kayserispor fiyat konusunda anlaşırsa hafta başında transferi başarılı bir şekilde tamamlayacak.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

Call Now Button

sperrmüll container