Genel

Seçime Son Kala!

single-image

Seçime Son Kala!

Kasım ayının başlamasıyla Türkiye’nin de kaderini değiştirecek seçimlere yalnızca bir kaç saat kaldı. Geçtiğimiz seçimlerde liderlik barajını aşamayan Ak parti, diğer partilerle koalisyona hazırlandı fakat koalisyon görüşmelerinde de uzlaşmaya gidilemeyince kanunlar tekrar seçim sinyallerini verdi. Yerel seçimler Anayasa da 5 yılda bir mart ayında yapılıyordu ancak seçimlerin öne alınması için anayasa değişikliğe gidildi.

1 Kasımda Herkes Sandık Başına

1Kasım 2015 sabah 9:00 açılacak sandıklar akşam 17:00 ye kadar seçmenler için açık kalacak. Birçok partinin seçim yarışına girdiği şu aylarda ülkenin geleceğini ve refahı için liderler ve parti başkanları tüm vatandaşları sandık başına çağırıyor. Seçme yaşına gelmiş bütün vatandaşların Ülkeleri için bir vazife olduğunu belirten parti başkanları, milletin en iyi kararı vereceğini belirtiyorlar.

 ysk seçimi

Gurbetçiler Seçimlerini Yaptı

Yurt dışındaki gurbetçi vatandaşlarda hava limanları ve seçim bürolarında 25 Ekime kadar oylarını kullandılar. Bu uygulamadan son derece memnun kalan gurbetçiler Ülkenin kaderini belirlemede büyük bir pay sahibi. Türkiye’nin Avustralya, Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, İsviçre, KKTC ve ABD’deki toplam 39 temsilciliğinin yanı sıra gümrük kapılarında oy kullanma süreci 25 Ekim itibariyle sona erdi.

Reklam Yasağı

Seçimlerde yayın yasakları 30 Ekim 2015 Cuma saat 24:00’den itibaren başlarken, siyasi partilerin miting yayınlarının ise 31 Ekim 2015 Cumartesi günü saat 18:00’e kadar yapılabileceği YSK tarafından bildirilmiştir.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim