Güzellik ve Kişisel Bakım

Saç Çıkarıcı Minoxidil

single-image

Saç Çıkarıcı Minoxidil

 

Son dönemlerde bayanlarda da baş göstermiş sorunlardan biri olan erkek tipi saç dökülmesi, genellikle hormonal problemlerden ya da saç diplerine etki eden bir takım proteinlerin fazlalığından kaynaklanmakta. Bunu engelleyebilen tek ilaç ise, tüm dünyada yaygın bir kullanıma sahip olan minoxidil %5lik serum. Ürün aynı zamanda Amerika birleşik devlerinin sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış bir ilaç olarak karşımıza çıkmakta. FDA onaylı minoxidil ile dökülen saçlarınızı yeniden kazanabilecek ve kelliğe elveda diyeceksiniz. Hem de bu çok kısa bir sürede gerçekleşecek.

minoxidil etki süresi

Minoxidil Ne Kadar Sürede Sonuç Verir? 

Minoxidil saç çıkarıcı olarak kullanıldığında, yaklaşık 3 ay içerisinde sonuç alıyorsunuz. Öncelikle ince olarak beliren saçlarınız git gide kalınlaşıyor. Kıl köklerinin ölmüş olduğu bölgelerde, kıl oluşumu yeniden aktive ediliyor ve özellikle başın üst bölümünde meydana gelen kellik günden güne kapanıyor. Minoxidil, eğer saçlarınız yeni dökülme aşamasında iken kullanmaya başlamış iseniz çok daha etkili bir sonuç vererek kendi saçlarınızın dökülmesini engelliyor. Yani ilaçtan sonuç almak için erken kullanım da son derece önemli.

Minoxidil Saç Çıkarıcı Formül  Nasıl Keşfedilirdi? 

Eski parlak ve sağlıklı saçlarına kavuşmak amacıyla bayanlar tarafından da tercih edilen ürün, saç köklerinde bulunan bir takım saç dökülmesine sebep olan proteinlerin etkisini azaltırken, saç güçlenmesine ve saç uzamasına etkisi olan proteinlerin etkisini artırıyor. Bitkisel içerikli minoxidil birçok bitkinin karışımından oluşuyor. Önceleri baş ağrısına karşı ilaç olarak üretilmiş bu ürünün saç çıkarıcı özelliğinin anlaşılmasından sonra, ürün üzerinde yapılan geliştirme çalışmaları ile kelliğe karşı masrafsız, acısız ve kısa sürede çözüm sunana tek tedavi yöntemi ortaya çıkartılmış olundu.

Minoxidil Sadece Saç Dökülmesi İçin mi? 

Siz de minoxidili set ya da tekli olarak bir tık ile sitemizden satın alarak kelliğe veda edebilir, gür saçlarınıza merhaba diyebilirsiniz. Tüm dünyada kullanılan ürünü aynı zamanda, kaş dökülmesi, ince ya da hiç çıkmayan sakal ve bıyıklar için de kullanabilirsiniz. %2lik ve %5lik formülden, sizde mevcut olan problemin boyutuna göre tercih yapabilirsiniz. Saç, sakal ve bıyık dökülmeleri için % 5lik formül tavsiye edilirken, kaşlar için %2lük formül tavsiye edilmekte. Bunun yanında bayanların da saç dökülmeleri için %2lik formülü tercih etmeleri daha uygun.  Ürünü saçlarınıza sabah akşam 2 kez uygulayıp kullanıma 1 yıl süre ile devam etmeniz gerekiyor. Sonuç almaya başladıktan sonra haftada 1 ya da 2 kez uygulama yapabilirsiniz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button