escort bayan sex izle
Film1

Reis Filmi İzle

single-image

Reis filminde yönetmenliğini Hüdaverdi Yavuz’un, yapımcılığını ise Ali Avcı’nın üstlendiği Türkiye Cumhuriyeti 12. Cumhurbaşkanı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatının anlatılmaktadır. Artık reis izle filmi 9 Aralık 2016 tarihinde gösterime giriyor. Reis filminin çekimlerinin gerçekleştirildiği mekan ve platolar için yapılan toplam harcama ise 4 milyon doları geçti. Toplam bütçenin reis full izleme konusunda ise 8 milyon dolar olacağı düşünülüyor.

Recep Tayyip Erdoğan rolünü Reha Beyoğlu, eşini ise Özlem Balcı’nın canlandırdığı Reis filminin ilk fragmanı ise 19 Ağustos 2016 tarihinde yayınlandı.

Filmin çekimlerine ise 22 Ocak 2016 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde başlamıştır. Çekimlerin Gazi Mağusa ile beraber Lefkoşa’da yapılacağı açıklandı. Yapımcı Ali Avcı, “Ne siyasi ne de propaganda amaçlı film çektik” sözüyle reis tek parça izle filminin herhangi bir partinin ya da kişinin propagandasını gerçekleştirmek amacıyla çekilmediğini söyledi. Filmin ilk fragmanı ise 19 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanmıştır. 2016 tarihinin Ekim ayında Film Akademisi tarafından filmin her ülkede ve her şehrin içinde sorunsuz bir şekilde reis full izleyiciye ulaşması amacıyla vizyon tarihlerinin 9 Aralık 2016’ya ertelendiğini açıkladı.

Beş bölümden oluşacak olan film, 1933 yılında yaşanan gerçek bir olayla başlamakta ve Erdoğan’ın çocukluk dönemi ile beraber belediye başkanlığına uzanan hayat hikâyesi anlatılacaktır.

Film Konusu

Adnan Menderes’in idamı ile başlayan film Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk zamanı ile belediye başkanlığına uzanan hayatını beyazperdeye yansıtıyor. Film içerisinde Erdoğan’ın gençliğini de ele alarak onun bakışından bir dönem hikayesi anlatıyor.

Yönetmenliğini Hüdaverdi Yavuz’un üstlenmiş olduğu reis izle filminde Recep Tayyip Erdoğan’ı Reha Beyoğlu canlandırırken, eşini Emine Erdoğan’ı ise Özlem Balcı oynayacak. Filmin müzikleri ise Yücel Arzen’e aittir. Yapımcılığı ise “Kafkasör Film Akademisi üstleniyor. Sizde bu özel belgesel filmini hemen izleyebilirsiniz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

Call Now Button

evden eve nakliyat

klima kombi servisi