Tanıtım Yazıları1

Profesyonel E- Ticaret Tasarım Hizmeti

single-image

 Profesyonel E- Ticaret Tasarım Hizmeti

MY Bilişim firması olarak  firmanızın bulunduğu iş sektörüne uygun, teknik donanımlara sahip, müşteri potansiyelini ve ziyaretçi sayısını arttıracak, işlevsel ve profesyonel, hedef kitleye yönelik  e- ticaret sitesi tasarım hizmeti sunuyoruz. En uygun fiyatları en yüksek kalite ile bir arada sunan firmamız çeşitli kampanyalar ile e- ticaret paketleri sunmaktadır. Kampanyalarımızda her ihtiyaca uygun, arama motoru kriterlerine uygun e- ticaret sitesi paketlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Profesyonel olarak e- ticaret tasarımı hizmeti almanın çeşitli avantajları bulunmaktadır. İnternette görünür olan, tercih edilen ve güvenilen bir firma olmak için e- ticaret sitenizin kaliteli ve donanımlı olması gerekmektedir. E- ticaret tasarımını profesyonel olarak yaptırmanız müşterilerinize ürünlerinizi iyi tanıtabileceğiniz, güvenilir ve kolay alışveriş olanağı sunabileceğiniz bir siteye sahip olmanızı sağlar. Marka değeri için e- ticaret sitesinin kalitesi oldukça önemlidir. İlk tercih edilen firmalar arasında yer alan firmaların profesyonel ve donanımlı web siteleri bulunmaktadır.

eticaret siteleri

Profesyonel E- Ticaret Paketleri

Firma olarak profesyonel özelliklere sahip e- ticaret paketlerini çok avantajlı kampanyalar ile sunmaktayız. E – ticaret paketlerimiz küçük ölçekli firmalar, yeni başlayan firmalar, gelişmiş firmalar için farklı özellikler ile hazırlanarak sunulmaktadır. E- ticaret siteleri tasarımlarında arama motoru kriterleri ve firma hedef kitlesine uygun tasarımlarımız ile öne çıkmanızı sağlıyoruz. E- ticaret paketlerimiz, bir e- ticaret sitesinin sahip olması gereken tüm özellikleri taşıyan kaliteli hizmet ile sunulmaktadır.

E- ticaret paketlerimiz teknik altyapı donanımında üstün kalitede özellikler sunmaktadır. E- ticaret paketlerimiz en uygun fiyatlar ve yüksek kalite standartlarını bir arada sunmaktadır. Avantajlı paketlerimiz ile internetteki marka değerinizi kısa sürede artırabilir ve istediğiniz hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizin kolay ve rahat alış veriş yapacağı, kullanım kolaylığı sunan e – ticaret site tasarımlarımız ile kazancınızı arttırabilirsiniz.

Starter e- Ticaret Paketi

Standart kurulum + tema, Gelişmiş Seo Modülü,Gelişmiş kargo takip,Tek sayfada ödeme, Pop- up sepet ve login, Canlı destek sistemi, Teknik destek özelikleri ie 150 TL fiyatla sunulmaktadır.

Medium e- Ticaret Paketi

 Standart kurulum + tema, Gelişmiş Seo Modülü, Gelişmiş kargo takip,Tek sayfada ödeme, Pop- up sepet ve login, XML Export ve İmport, Google Merchant Center Modülü, Canlı destek birimi ve Teknik destek ile 250 TL Fiyata sunulmaktadır.

Professionel e- Ticaret Paketi

Standart kurulum + Premium tema, Gelişmiş Seo Modülü, Gelişmiş kargo takip,Tek sayfada ödeme, Pop- up sepet ve login, XML Export ve İmport, Google Merchant Center Modülü, Canlı destek birimi ve Teknik destek ve edit ile 600 TL Fiyat ile sunulmaktadır.

 Ex-Professionel e- Ticaret Paketi

 Standart kurulum + Özel tasarım tema, Gelişmiş Seo Modülü, Gelişmiş kargo takip, Tek sayfada ödeme, Pop- up sepet ve login, XML Export ve İmport, Google Merchant Center Modülü, Canlı destek birimi ve Teknik destek ve edit ile 1100 TL fiyat ile sunulmaktadır.

E-Ticaret Tasarım Hizmeti Ne Sağlar?

İnternet satış ve pazarlama stratejileri içinde en çok önem verilen e- ticaret sitelerinin tasarım ve donanımıdır. E- ticaret sitesinin tasarımı ve hedef kitleye uygun olarak oluşturulması firmayı yükselişe geçirecek en önemli adımlardır. E- ticaret sitesi ne kadar kaliteli ve donanımlı olursa firma o kadar güvenilir ve tercih edilir olmaktadır. Günümüzde artık e- ticaret sitelerinin marka değerini belirleyen ve müşteri potansiyelini artırdığı kanıtlanmıştır.Bu nedenle e- ticaret sitesi tasarım hizmeti profesyonel olarak alınmalıdır.

Halı yıkama firmaları için tanıtım yazısı örneğimizi Çankaya halı yıkama makalesinden okuyabilirsiniz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim