Kültür Sanat

O Bir Türk

single-image

O Bir Türk

Sosyal medyayı günlerdir meşgul eden konulardan birisi de Adele’nin şarkısı Million Years Ago’ nun  Ahmet Kaya’nın acılara Tutunmak adlı şarkısıyla olan benzerliği. Sosyal medya günlerdir bu benzerlik ile çalkalanıyor. Kimileri iki şarkıyı birbirine benzetse de kimisi iki şarkının da birbiriyle alakasız olduğunu söylüyor. Gündem bu olay ile çalkalana dursun Cengiz Semercioğlu sosyal medyayı sallayacak yeni bir haber ortaya attı. Cengiz Semercioğlu’nun yazısına göre Adele de bizden biri.

https://youtu.be/9Ycs7BW3P54

Ailesi Türk ve İspanyol Kökenli

Köşe yazarı Cengiz Semercioğlu bu haftaki yazısında Adele ve Ahmet Kaya’nın şarkılarındaki benzerliğinin ona 2009 da Adele’nin verdiği bir röportajını hatırlattığı üzerinde durmuş. Özel hayatından ailesine kadar birçok konuya değinen Adele, bu röportajda ailesinin kökenlerinin Türk ve İspanyol olduğunu söylemiş. Bakalım bu haber sosyal medyada nasıl bir yankı uyandıracak.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim