İlginç Haberler

Müge Anlı’dan Tarihi Buluş

single-image

Yıllardır Atv’de sabah programlarında ön plana çıkan Müge Anlı tatlı sert bu sefer de farklı bir bulma yöntemi ile ön plana çıkmayı başardı.

Tatlı Sert Ve Müge Anlı

Atv’nin tatlı ve sempatik sunucusu Müge Anlı yıllardır Tatlı Sert programı ile bilindiği gibi Türkiye’nin gündemine oturmayı başarıyor. Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı Temmuz ayında gelen bir daveti kırmadı. Bu davetiye riayet ederek emekli bir öğretmen olan Cemal Karataş’ın yaşadığı Edirne Enez’de yapılmış olan arkeolojik kazılara katıldı.

müge anlı

Müge Anlı Heyecanlıydı

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz zamanlarda emekli öğretmen Cemal Karataş kendisini davet etmişti. Tarihi geçmişi 8500 yıllık olan Enez ilçesinde yapılmış olan arkeolojik kazılarda Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan alınan izinle birlikte kazılarak atılan Müge Anlı, çeşitli çalışmalarda bulundu. Bu çalışmalarında ekranlara da getirdi. Bir su terazisi nekropolis olan Enez’de yapılan kazı çalışmaları sırasında, Müge Anlı’nın çok heyecanlı ve aynı zamanda da çok mutlu olduğu gözlerden kaçmadı. Meraklı olan ve arkeolojik eserleri de çok büyük etkisi bulunduğunu dile getirdi.  Müge Anlı kazılarda aktif rol alarak 2600 yıllık bir tarihi kalıntı buldu. Bununla yetinmeyen Müge Anlı kazılara devam ederken, bir mezar figürü olarak bilinen ariballos adındaki masaj şişesine de ulaştı. Heyecanını ve mutluluğunu sunmuş olduğu canlı yayında da dile getiren Müge Anlı, her an bu tarz işlemler yapmak istediğini anlattı.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim