Tanıtım Yazıları1

Mobilon Nedir, Nasıl Satış Ortaklığı Kurulur?

single-image

Mobilon nedir, mobilonda nasıl satış ortaklığı kurulur ve nasıl para kazanılır? İlk başladığınızda ilk ayınızda nasıl ortalama 180 tl kazanırsınız?

Mobilon Android ve IOS işletim sistemine uygun uygulama üreterek Türkiye’de para kazanma konusunda çığır açan bir firmadır. Sadece kişisel üye olarak para kazanayım başka hiçbirşeyle uğraşmayım diyenler için saat başı uygulamaya gelen 1 anket sorusuna cevap vererek ve iki soru cevap menüsünden soru cevaplayarak ortalama ayda 180 tl para kazanabiliyorsunuz. Asıl amaç, satış ortaklığı yöntemiyle yeni üyeleri destekleyerek alt üyelerin para kazanmasını sağladığınızda kazançlarınız kat kat artıyor. Bu sistemde tek değil, birkaç para kazanma yöntemi mevcut aşağıda bunları sıralayacağız. Önce daha önemli olan konuya yani sisteme neden güveneceğimize gelelim.

Mobilon Devlete Vergisini Veren Yasal Bir Firmadır

Mobilon herşeyiyle yasal bir firmadır. Henüz yolun başında olan yepyeni bir e- ticaret reklam platformudur. Merkezi Konya’da olan Mobilon, Arçelik, Media Markt, Teknosa, FLO, Koçtaş ve daha sayamayacağımız birçok firmayla anlaşma yaparak hayatımızda yer edinecek büyük bir proje olan bir telefon uygulaması, e-ticaret reklam platformudur.

Uygulamayı İndirip Kullanmak Ücretli midir?

Uygulamayı indirip kullanmak ücretsizdir. Ama uygulamadan para kazanmak için aktif üye olmak gerekir. 1 hafta uygulamayı para yatırmadan kullanabilirsiniz. 1 hafta sonunda kazancınızı gördükten sonra karar verip para yatırma hakkına sahipsiniz.

Aktif üyelik bedeli KDV dahil 299 TL’dir. Bu paranın 175 TL’si üyelere dağılım yapılmaktadır, 54 TL’si KDV’dir,  20 TL’si Gelir Vergisidir, 50 TL’si şirkete kalmaktadır.

Bu yatırılan ücret kendi kullanımız dışında hiçbir çalışma yapmadığınız taktirde 2 ay içinde fazlasıyla size geri dönüyor. Ama yüksek kar ile satış ortaklığı yapmak varken neden kazanmayalım? Şimdi bu uygulamadan para kazanma yöntemlerini anlatacağım.

 1. Yöntem Anket ve Soru Cevaplama

Mobilon uygulaması menüsünden gün boyunca birer saat arayla 1 anket sorusu, 2 normal soru cevaplıyor ve saatlik bonusa tıklıyorsunuz ayrıca otomatik olarak çıkan reklamlardan saniyeli olan reklamlardan 2 tanesini sonuna kadar izliyorsunuz. Böylece saatte en fazla 2 dakika ayırarak 40 Kuruş para kazanıyorsunuz. 2 reklamdan fazlasını izlemene gerek yok onları çarpıya basıp kapatabilirsiniz. Çünkü onlardan ücret alınmıyor.

Bu işlem için günde 15 kez birer saat arayla 2 dakikanızı ayırdığınızda 6 TL, 20 kez 2 dakikanızı ayırdığınızda 8 TL’den aylık 180 TL ile 240 TL arası telefonunuzdan para kazanıyorsunuz. 1.5 ayda aktif üyelik için ödediğiniz parayı çıkarmış oluyorsunuz.

 1. Yöntem Tavsiye Ederek Para Kazanma

Tavsiye ettiğiniz kişiler Mobilon uygulamasını telefonlarına indirip sizin referans numaranız ile kayıt olup kullanmaya başladıklarında sizin referansınız ile kullanan herkes için 20 TL para kazanıyorsunuz.

 1. Yöntem Alt Üyelerinizin Çalışmalarından Para Kazanma

Tavsiye ettiğiniz ve sizin referansınız ile Mobilon uygulamasını kullanan arkadaşlarınızın tıkladığı saatlik bonus, izledikleri reklamlar ve cevapladıkları 1 anket sorusu ve 2 normal soru üzerinden ise sizin Mobilon hesabınıza her ay aylık 6,78 TL para düzenli olarak aktarılmaktadır. 10 Kişiyi Mobilon üyesi yaptıysanız aylık kazanacağınız sabit ücret 67.80 tl

 1. ntem Uygulama Aracılığıyla Yapılan Alışverişlerden Kazanma

Firma birçok ticaret sektörüyle anlaşmış bulunmakta. Sizin referansınızla üye olan kişiler uygulama aracılığıyla, uçak bileti, otel rezervasyonu, hayat sigortası, veya anlaşmalı firmalardan alışveriş yaptığı taktirde her sektöre göre değişen oranlarda prim alıyorsunuz.

     5. Yöntem fatura Yatırarak Para Kazanma

Henüz aktif olmayan bölümdür kısa zamanda aktif olacak ve bu uygulamadan tüm faturalarınızı yatırdığınızda veya alt üyelerinizin fatura yatırdığında fatura başı belirlenecek ücret miktarı hesabınıza yatacak.

   6. Yöntem Video izleyerek Para Kazanma

Mobilonun alt sitesi olan www.videobulur.com sitesine mobilon kullanıcı adınızla giriş yapıp video izlediğinizde para kazanıyorsunuz.

 • Oradaki herhangi bir videoya tıklıyorsunuz.
 • Video açılmadan önce ekranda bir reklam çıkıyor ve sağ alt köşede “SKİP” yazısı çıkana kadar 5 saniye bekliyoruz.
 • “SKİP” yazısına tıklıyoruz ve reklam ortadan kalkıyor.
 • Videoyu izlemek için tıklıyoruz ve videoyu en az 20 saniye izlememiz zorunlu (Kaç saniye izlediğinizi videoyu izlerken üzerine tıklarsanız sağ alt köşede kaçıncı saniyede olduğunuzu görebilirsiniz).
 • 20 saniyeden sonra videoyu kapatıyoruz (Tabiki video hoşuna giden sonuna kadar izleyebilir).
 • Sayfanın üst kısmında Anasayfa, Kategoriler ve Kanalım yazıları mevcut. Burada “Kanalım” yazısına tıklıyoruz ve açılan sayfada “izlediğimiz” ve “izlettirdiğimiz” reklamların sayısını görebilir ve kaç kez reklam izlediğimizi ve izlettirdiğimizi buradan takip edebiliriz.
 • İzleme ve izlettirme sayımız ne kadar çok ise o kadar fazla gelir elde edeceğiz.
 • İzletmek için videoların altındaki paylaş butonundan paylaşmanız yeterli. Sosyal medyada paylaştığınız video ne kadar izlenirse o kadar ücret hesabınıza geçiyor.

Peki Yalnız mısınız Bu Sisitemde

Hayır, çünkü alt üyelerimiz kazandığı sürece biz daha fazla kazanıyoruz. Bu makaleyi okuyan her üye adayı için şu sözü veriyoruz. Asla tek başınıza organisasyon yapmayacaksınız üst gruplarınız sizi destekleyecek. Çünkü üst üyelerin bulacağı her yeni üyeyi alt üyelerin altına ekliyoruz ki hem onlarda kazansın hem de organizasyonu genişlesin.

Mobilona Nasıl Üye Olabilirim?

Mobilon uygulamasının adım adım nasıl yükleneceği ve sonrasında elde edilecek kazançlar ile ilgili detaya girmeden maddeler halinde bir yazı hazırladım.

Mobilon uygulaması indir linkinden programı indirdikten sonra “Yeni Hesap Oluştur”a tıklayıp Adınızı Soyadınızı cep numaranızı ve aklınızda tutabileceğiniz şifrenizi giriyorsunuz. Sonra Sms mesajı ile gelen şifreyi giriyorsunuz ve program açılıyor

Açıldıktan sonra Mobilon uygulamasının menüsünden “Organizasyon” bölümünü tıklıyorsunuz ve 8 haneli —— nolu referans kodunu giriyorsunuz ve “Doğrula”ya basıyorsunuz.  sponsorunuzun ismi çıkacak. Sonra “Devam”a basıp çıkan sayfada kendi bilgilerinizi dolduruyorsunuz ve yine “Devam’a basıyor ve kayıt işlemini tamamlıyorsunuz. Sonra çıkan sayfada Mobilon uygulaması tarafından sizin için tanımlanan  referans kodunu göreceksiniz.

Web sitemiz www.mobilonhaber.com

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim