Gündem Haberleri

Melih Gökçek’in Su Zammı Ankaralıları Çilen Çıkarttı

single-image

Melih Gökçek’in Su Zammı Ankaralıları Çilen Çıkarttı

Ankara Büyükşehir Belediyesinin şebeke sularına %10 zam yapması Ankara vatandaşının faturasına 2 kat olarak yansıdı.

Ankara da şebeke suyuna yapılan son zamla beraber bir ailenin en az su faturası 100 TL oldu. Tüketici hakları derneği başkanı Turhan Çakar Türkiye de en pahalı suyu Ankara’nın kullandığını söyledi.

Turhan Çakar ‘’ Bu zamla birlikte aradaki makas iyice açıldı’’ şeklinde ifadelerde bulundu. Tüketici haklarının yaptığı analizlere göre Türkiye de en pahalı suyu Ankara, En ucuz suyu ise Şanlıurfa kullanıyor.

melih gökçek

Vatandaş Damacanaya İlgi Göstermeye Başladı

Tasarruf hassasiyeti gereğince normalde az su kullananın az, çok su kullananın ise çok para ödemesi gerektiğini ifade eden Çakar, ‘’Oysa Ankara’da bu bile tam tersi. Az su kullanan çok para veriyor’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ayrıca şebeke suyuna zam gelmesinin bir diğer öneli sonucunun da damacanalardan dolayı insanlarının su faturasının daha da kabarması olduğu ifade edildi. Halk şebeke suyunu sağlıksız diye kullanmıyor ve damacanaya başvuruyor.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim