Makale Yazarı Aranıyor – Makale Yazarlığı – Evde Ek İş

Makale Yazarı Aranıyor

Makale Yazarı Aranıyor

Son yıllarda Google’ın özgünlük güncellemesinden sonra makale yazarlığı meslek haline geldi. Artık site sahipleri Google’ın yeni algoritmasına göre kopyala yapıştır yapamıyor. Kopyalama yapan site sahiplerinin siteleri en alt sıralara geriliyor. Bu nedenle site sahipleri makale yazarlarından ücretli makale alarak sitelerine ekliyorlar. Bu nedenle makale yazarlığı, internetten para kazanma yöntemleri arasında en fazla tercih edilen mesleklerden biri haline geldi. Şu an birçok insan ek iş olarak makale yazarlığı yapıyorlar. Makale yazarlığından kazanılan para bir aileyi geçindirmeye yeter mi? Bu sorunun cevabı açık ve net hayır olacaktır. Çünkü uzun emeklerle yazılan makalelerin ücretleri oldukça düşük oluyor. Ama ek kazanç isteyenler için güzel bir ek kazanç kapısıdır.

Bünyemizde çalışacak makale yazarlarına ihtiyacımız var. Geniş bir müşteri portföyüne sahip olduğumuz için yeni yazar adaylarına ihtiyacımız var. Siz de makale yazarak para kazanmak istiyorsanız. Hangi konularda makale yazabildiğiniz ve örnek makalenizi mailimize yollayarak makale yazarlığı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yazarlarımızın Çalışma Şekilleri

Çalışma şeklimiz, sipariş üzerine yazılan makalelerde yazarımızı arayarak makale yazmak için müsait olup olmadığını soruyoruz. Müsaitse ve siparişi kabul ederse o kişiye veriyoruz. Yazar, müsait olmayıp yazamayacağını söylerse siparişi bir başka yazarımıza veriyoruz. İkici olarak da yazarın sipariş yazmadığı dönemde yazdığı makaleleri sitede yayınlayarak satıyoruz.

Yazarlarımızdan Beklediklerimiz

• Yazarımız SEO kriterlerine uygun makaleler hazırlamalıdırlar. Sitemizdeki tüm örnek makalelerimiz SEO kriterlerine uygun makalelerdir. Makale Nasıl Yazılır linkinden makalede aranan SEO kriterlerini öğrenebilirsiniz.
• Siparişi aldığınızda teslim tarihinde mutlaka teslim etmelisiniz. İşi geciktiren yazarlarımızla yolları ayırırız. Müsait değilseniz siparişi kabul etmeyin.
• Yazılan konularda konu bütünlüğü olmalı ve yazar akıcı bir dille makaleyi süsleyebilmeli.
• Dil Bilgisi kuralları ve noktalama hataları kesinlikle olmamalı. Word programında makaleler yazıldıktan sonra yazım denetiminden geçirilmeli ve %100 özgün olarak teslim edilmeli.
Makale yazarı olmak için e-mail/skype: makaleyazilarim@outlook.com veya xxx numaralı irtibat telefonundan başvurabilirsiniz.