Genel

Makale Satış

single-image

Makale Satış

Makale satışları Google’ın son güncellemesi ile hızla artmaya başladı ve hazır makale satışları meslek haline geldi. Çünkü Google yapmış olduğu güncelleme ile artık kopya içerik olan siteleri tepe taklak etti. Bu nedenle tüm sitelerin içerikleri elle tek tek yazılmış olması gerekiyor. Hatta makalenin sadece özgün olması yeterli değil anlam bütünlüğü de önemli bir hal aldı. Güncellemenin ilk çıktığında bazı site sahipleri yine işin kolayına kaçarak kelime karıştırma programı kullanarak kelimelerin yerlerini değiştirip sitelerine kullandılarsa da ilk başta Google’da yukarı çıkan siteler birden aşağı düştü.

seo uyumlu makale

Neden Makale Satın Almalıyım?

Webmasterlar sitelerinin SEO çalışmaları ile uğraştığından oturup makale yazma fırsatı bulamıyorlar. Yazmak isteyen herkes de SEO uyumlu makale yazamıyor. Çünkü makale yazmanın da SEO açısından bir kriteri var. Bu kriterleri bilmeden rastgele yazılan makalelerin de fazla kalitesi olmuyor.

Makale Satışı Yapan Siteler

Hazır makale satışı yapan siteler makale yazarlarına hazırlattıkları makaleleri küçük komisyonlarla site sahiplerine satıyorlar. Site sahipleri mobilyadan trend ve modaya, yemek tarifinden sağlık sektörüne kadar birçok kategoride makale satışları yapmaktadırlar.

SEO Uyumlu Makale Satışı

SEO uyumlu makale yazan yazarların makaleleri sitelere daha büyük katkı sağladığı için kaliteli makaleye biraz yüksek fiyat istiyorlar. Çünkü yazılan makaleler Google’ın istediği kriterlere uygun olduğu için daha çabuk siteyi sıralamada yukarı çıkarıyor. Bu nedenle siteye kalitesiz 5 makale eklemektense bir adet SEO uyumlu makale eklemek daha mantıklı olmaktadır.

seo makale

Özgün Makale

Makale yazılırken tamamen yazarın kendi cümleleri ile yazılan ve başka sitelerden kopya içerik olmayan ve Google’ de daha önce yayınlanmamış makalelere özgün makale denmektedir. Makale satışı yapan yazarların en fazla dikkat etmeleri gereken konu budur. Asla alıntı yapmadan kendi araştırmasını yaparak özgün ve hatasız makale yazdıkları taktirde daha çabuk müşteri portföylerini artırmaktadırlar.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim