Genel

Makale Satış Sitesi

single-image

Google’ın özgün makale yayınlayan siteleri yukarı taşıyıp kopya içerik üreten siteleri alaşağı etmesiyle birlikte web siteler özgün içerik ekleyebilmek için makale yazarlarına makale siparişi vererek yazdırmaya başladılar. Bu nedenle makale yazarlığı diye bir meslek türemiş oldu. Birçok yazar değişik konularda makale yazarak satış yapmaya çalışırken hazır makale satışı yapan siteler kurulmaya başlandı. Makale alıcısı ile makale satıcısını bir araya gelirken iki taraf içinde kolaylık oldu makale satış siteleri.

Makale Satış platformunda yeni olmasına rağmen makale satış ve tanıtım yazıları gibi kelimelerde birinci sayfaya oturan www.makaleyazilarim.com hazır makale satışı ve sipariş üzerine makale satışı gerçekleştirerek web siteler için büyük kolaylık sağlamıştır. Sistemde her kategoride hazır makale bulundurarak müşterilerilerimize değişik başlık ve kelime sayılarında alternatifler sunmaktayız. Aradığını bulamayan müşterilerden sipariş alarak en kısa sürede siparişleri teslim eden yazar ekibimizin ilk prensibi müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Hazır Makale Satış Kategorileri

 • Dekorasyon Makaleleri
 • Sağlık Makaleleri
 • Moda Makaleleri
 • Teknoloji Makaleleri
 • Kişisel Bakım Makaleleri
 • Yemek Tarifleri Makaleleri
 • Ekonomi ve Finans Makaleleri
 • SEO Makaleleri
 • Psikoloji Makaleleri
 • Plastik Cerrahi Makaleleri

Daha birçok konuda makale hizmeti veren yazar ekibimiz istenilen her konuda kaliteli içerik üretmekte ve tanıtım yazıları, ürün tanıtımları ve şirket tanıtım yazıları hizmeti vermektedir.

Makale Yazdırmak İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Makalelerimiz %100 özgünlük kontrolünden geçirilerek ve SEO kriterlerine uygun olarak yazılmaktadır. Google’ın yeni algoritmasında istenilen tüm kriterleri yerine getirmekteyiz. Her makalenin ilk ve son 50-100 kelimelerde anahtar kelimelerin çeşitleri geçirilmekte olup Google’ın istediği üzere %4-5 oranında anahtar kelime kullanıp bold yapmaktayız. Mümkün olduğunca fazla miktarda SEO’ya uygun olarak alt başlık atarak yazdığımız makalelerde hedef Google’ın dikkatini alt başlıklara çekmektir.

Tanıtım Yazıları

Google’da web sitelerin üst sıralara çıkması için tanıtım yazılarının kaliteleri ve algoritmaya uygunluğu oldukça önemlidir. Bu nedenle sitenin içeriğine uygun olarak ve yükselmek istenilen anahtar kelimelere göre tanıtım yazılarımızda hedef kelimeyi ön plana çıkararak okuyucuyu sıkmayan bir dille sitenizin tanıtımını yapmaktayız. Aynı zamanda ürün tanıtım yazıları ile sitenizde satmış olduğunuz ürünlerin de tanıtımlarını yapabilmekteyiz.

tanıtım yazıları

Makale Yazarı Arıyoruz

Sistemimizde bekleyen birçok sipariş için makale yazarlarına ihtiyacımız var. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen makale yazarları sürekli sipariş sistemiyle çalışan sitemizde makale yazarı olmak için iletişim bölümünden bizimle temasa geçebilir. Makale yazarı sitesinde kaliteli içerik üretebilecek tüm yazar arkadaşlar davetlidir.

1 Comment
 1. kadriye 8 sene ago

  Bir zamanlar elimden ve ağzımdan düşürmediğim sigaranın artık ne kokusuna ne de paketini görmeye tahammül edebiliyorum. Tam 16yıl haşır neşir olduktan sonra sigara illetinden kendimi kurtarabildiğim içinçok şanslıyım.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim