Tanıtım Yazıları1

Kimyager Mustafa’dan Şeker Hastalığına Son

single-image

18 YILLIK ŞEKER HASTASI

Refika Sezgin:Baba adı Hasan ve Ankara doğumlu.Ankara Numune Hastanesi ve Ankara SSK Dışkapı Hastanesi hastası.Tam 18 yıldır şeker hastası ve ilaçlarını kullanıyor, insülin yok. Ayrıca sol omuzunda aşırı derecede bir kaşıntı var. çok kaşınmaktan o bölge yara oluyor. Verilen ilaçların hiç bir faydası yok. Sağ dirseği ve omuz arasında lif yırtılması (menisküs) var ve o kolunu kaldıramıyor. Her gittiği doktor ameliyat demiş. İngiliz tuzu ile DMSO kullandı ve 10 günlük açlık kürü ve detoks uyguladı.

SONUÇ:
Daha ilk gün 18 yıldır kullandığı şeker ilaçlarını bıraktı. Sırtında ki bir türlü geçmeyen kaşıntı geçti. Menisküs de geçti. Sağ kolunu normal kullanıyor. 


BİR TEK SORUN VAR: Kabızlık. Açlık kürü ve detoks ile vücut temizlenince kendini tedavi ediyor.. Yani su orucu ile beraber, büyük abdest, küçük abdest, ter ve istifra etmek. Kısacası toksinleri atmak.Bunu uygularken de sadece su içmek.Zira vücut detoksu bırakıp yeni yediğini hazım işiyle uğraşıyor.
Kur’an’da : Sabır ve namazla benden yardım dileyin deniyor .


Oğlu Murat 0549 488 20 61


Günde bir öğün yeter insana. Nitekim daha önce yazdığım MİGREN HASTASI Gülüşan İşleyen (Ankara) 20 gün açlık kürü ve detoks yapmıştı. Şimdi günde bir öğün ve az bir miktar ile doyuyor. Ve çok sağlıklı. Tam 8 senedir kullandığı günlük 7 tane ilaçlar da yok.

Kimyager Mustafa’nın tüm hastalıklara çözümünü facebook grubundan takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/kimyagermustafagungor/

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim