Güzellik ve Kişisel Bakım Sağlık Siteleri Tanıtım Yazıları1

Kaş Dökülmesi

single-image

Kaş Dökülmesi

Son moda güzellik trendlerine, dergi kapaklarına ve modellere bakarsanız eğer, bayanlarda kaş modasının kalın ve belirgin kaşlardan yana olduğunu görürsünüz. Üstelik kaşların kalın olmasının çok büyük avantajları da vardır. Örneğin kalın bir kaşa şekil vermek kolaydır. Şekilli kaşlar daha anlamlı bakışlar, daha derin bakışlar anlamına gelir. Kalın kaşların boyama yöntemi ile şekillendirilmesi de daha kolaydır. Ancak kaşlarınız çeşitli sebeplerle dökülmüş ya da doğuştan ince olabilirler. Şimdi kaş dökülmesinin sebeplerini inceleyerek, bu sorundan şikayetçi olan kişilere kesin bir çözüm önerisi sunalım.

kaş dökülmesi neden olur

  1. Kaş Küsmesi

Kaşlar neden dökülür? Sorunun en basit cevabı yanlış kaş alma yöntemlerinde yatıyor. Kaş küsmesi olarak bildiğimiz olayda, kişinin kaşını çıkış yönünün tersine alması sonucu kaşın o kökten bir daha çıkmaması söz konusu oluyor. Bu kaşlar için oldukça spesifik bir özellik. Eğer kaş uçlarınız dökülmüş, kaşlarınız küt ve kalın bir hal almışsa muhtemelen kaşınızı yanlış bir şekilde aldınız.

  1. Protein Eksikliği

Kaşlarınız protein eksikliğinden de dökülebilir. Özellikle vejetaryen beslenen kişilerde bu problem sıkça görülür. Saçlar ve kaşlar protein eksikliğinden ya da kan değerlerinizin düşüklüğünden dökülebilir.

  1. Kemoterapi

Kemoterapi kaşlarınızı ve saçlarınızı geçici olarak döker. Kansere karşı kullanılan bu tedavi yönteminin dış görünüşe yansıyan bu olumsuz etkisi geçici olsa da psikolojik olarak kişiyi mutsuz eder.

  1. Yanıklar Ve kesikler

Küçükken geçirilmiş kazalar, kaşlar üzerindeki kesikler, o noktada kaş çıkmasını engeller. Bildiğiniz gibi kesikler ya da yanıklar üzerinde kıl çıkmaz. Eğer kaşınızda bu tür bir hasar meydana gelmiş ise, kaşlarınız arasında boşluklar meydana gelmiş olabilir.

Dökülen Kaşları Tedavi Etmek Mümkün mü?

Peki, kaşlarınız ne sebeple dökülmüş olursa olsun, yeniden kaş çıkartmak mümkün müdür? Sorunuzun cevabı evet. Çünkü artık minoxidil var ve ürün saçlar, kaşlar, sakallar ve bıyıklar için en etkili çözüm sunan piyasadaki tek ürün. Minoxidil kaş dökülmesi için en hızlı sonucu sunuyor ve ürünün 2 farklı konsantrasyonu bulunuyor. Kaşlarınız için % 5lik olanı değil de % 2 lik olanı tercih edebilirsiniz.

Minoxidil Kaşlara Nasıl Uygulanmalı?

Ürünü kaş çıkarma için kullanırken, doğal kaş formunuza göre uygulama yaparak sadece dökülmüş olan kısımları tamamlayabilir ya da farklı bir kontur ile uygulama yaparak yepyeni bir kaş formu elde edebilirsiniz. Ürünü sabah akşam olacak şekilde iki kez kaşlarınıza sürmeniz yeterli. Ancak sürmeden önce mutlaka bir kontur belirleyin aksi halde kaşlarınız çok dağınık çıkacak ve bu kaşlar geri dönüşümsüz bir şekilde kalınlaşıp çoğalacağından bakımları zor olacak.

kas-dokulmesi

Kaşlarınız Ne Kadar Sürede Yeniden Çıkar?

Minoxidil saç dökülmesi üzerinde 2 ay içinde sonuç veren bir ürün. Söz konusu uygulama bölgesi kaşlar olduğunda ise, ışık hızında cevap veriyor ve özellikle kaş bölgeni tedaviye hızlı yanıt veriyorsa da şansınız daha da artıyor. Eğer kaşlarınız genetik olarak yani doğuştan a, seyrek ya da ince ise minoxidili tercih edebilirsiniz. Minoxidil her ne sebeple olursa olsun dökülme sorununa çözüm buluyor.

Minoxidili Nasıl Satın Alırsınız?

Minoxidilin %2lik konsantrasyonunu sitemizden temin etmeniz mümkün. Satışlar online olarak yapılıyor ve siparişinizden birkaç gün sonra ürün kargo ile elinizde oluyor. Ürünü bitirdikten sonra yenisini de sipariş edebiliyorsunuz. Daha etkili ve kesin çözüm için ürünü belli bir süre kullanmak gerekiyor. Elbette düzenli kullanım sabah akşam uygulama da etkili tedavi için önemli. Ancak ürünü günde 2 kereden fazla kullanmayınız.

 

1 Comment
  1. Web Hosting 6 sene ago

    Nadiren de olsa herkesin kaslar? dokulebilir. Bunun t?bbi ve kozmetik nedenleri olabilmektedir. Bu yaz?m?zda kas neden dokulur ?  Kas ektirme etkili bir yontem midir? Prof. Ibrahim Saracoglu kas dokulmesi hakk?nda neler soyluyor; bu konularda bilgiler verecegiz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

Call Now Button