Tanıtım Yazıları1

Kapı Süsünde Özgün Tasarımlar

single-image

Kapı süsleri tarafımızca tamamen kişiye özel olarak yapılan el emeği ürünlerdir. Sitemizde eyer alan tasarımlar sizlere örnek olarak sunulan ürünlerdir. Bu kapı süslerinden beğendiklerinizi sipariş verebileceğiniz gibi istediğiniz değişikliklerin de yapılması mümkündür. Her geçen sitemize yepyeni ürünler eklemeye devam ediyoruz. Ürün çeşitliliğini çoğaltarak her zevke hitap eden süsler sunmaya çalışıyoruz. Böylece seçim yaparken gerçekten beğendiğiniz ürünleri alarak severek kullanacaksınız.

Kapı süsü yapılırken balonlar, çiçekler, hayvanlar, futbol takımları ya da denizcilik temalı gibi pek çok tema çeşidi sunuyoruz. Çocuğunuz için uygun gördüğünüz temayı seçmeniz mümkündür.

Bebek Kapı Süsü

Bebekler dokuz ay boyunca heyecanla beklendikleri için bebek kapı süsü dahil pek çok cicili bicili hazırlıklar önceden yapılır. Böylece bebeğiniz geldiğinde hazırlıksız yakalanmaz ve onu en iyi şekilde karşılarsınız. Anne ve babalar merakla bekledikleri bebeklerini özenle karşılamak için oldukça heveslidir. Bebek beklerken geçirilen sürecin pek çoğu onun geleceği güne hazırlıkla geçer. Bebek dünyaya gözlerini açtığında ise tüm bu hazırlıklar anlam kazanır.

 

İsimli Kapı Süsleri

Bebeğinizin cinsiyetini öğrendikten sonra hazırlıklar büyük hız kazanacaktır. İsme de karar verdiyseniz kimse tutamaz sizi. Bebeğinizle ilgili şeyleri evinizde görmek sizi sürece daha iyi hazırlayacaktır. Bu yüzden isimli kapı süsü siparişi vererek evde bebeğinizin varlığını hissetmeye başlayabilirsiniz.

Hastane Odası Süsleme

Hastanelerin kasvetli ve soğuk havasını kırarak kolay bir doğum arzuluyorsanız hastane odası süsleme oldukça etkilidir. Hastaneler hep kötü olaylarla özdeşleşen yerlerdir. Buralarda yaşanan tek mutluluk verici şeyin doğumlar olduğunu ifade edebiliriz. Annenin doğum sürecinin daha kolaylaşması ve bebeğin hastane ortamından etkilenmemesi için bu süslerle ortamın havası yumuşatılabilir ve saha samimi bir ortam yaratılabilir.

Oda Süslemenin Psikolojik Etkisi

Anneler genelde doğuma kalan sayılı saatleir hastane odasında beklemektedir. Bu sürecin çok daha rahat ve evde gibi hissederek geçmesi için odaya yapılacak birkaç dokunuş oldukça etkilidir. Bebeğinizin gelmesi için hazırlanan tüm süslemeler annenin doğumu daha çok arzulaması ve daha adapte olmasını sağlar. Hastane odasına olan yabancılığın yerini bebeğe duyulan özlem alır. Bu sayede anne psikolojik olarak çok daha rahat olacaktır.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim