Genel

Kağıt Pil Devrimi

single-image

Kağıt Pil Devrimi

 

Hayatımızdaki teknoloji sistemlerinde pillerin kullanımı da şüphesiz az değildir. Elektrikler kesildiğinde pilli ışıldaklardan, müzik dinlemek için radyo kullanımına pille çalışan oyuncaklardan daha pek çok alete kadar pillerden yararlanmaktayız. Pil teknolojisinde kağıt pil devrimi projesi süren yeni tasarımları sayesinde hayatımızda oldukça kolaylıklar sunacağa benziyor.

kagit pil geliyor

Pil Teknolojisinde Kağıt Kullanımı

Pillerle kullandığımız bir çok ürün artık kağıtların arkasına programlanan pil sistemi sayesinde olabilecektir. Kağıt pil teknolojisi kullanılırken insanın kanı, teri gibi biyolojik enerjilerden yararlanılmıştır. Böylece en imkansız sanılan yerlerde bile bu sistemi kullanarak hayatımızı kolaylaştırabileceğiz. Bu teknoloji ile hayatımızın pek çok sahasında kullanım kolaylığı sağlayabileceğiz.

Tıpta da Kullanılmaya Başlanacak

Hayatımıza oldukça katkı sağlayacağı düşünülen kağıt pil teknolojisi kullanımı tıp alanında kardiyoloji alanında da kullanılmaya başlanacak. Kalp atışlarını düzenleyen cihazlarda da kullanılacağı düşünülmektedir. Böylece bu sistem kalp cihazının içine yerleştirilerek aletin kesintisiz çalışmasını sağlayabilecektir. Kalp doktorlarının oldukça işine yarayacak bu tasarım ilerleyen zamanlarda pek çok kullanım alanları da genişletilebilir ve bu sayede daha geniş alanlarda da bu sistemi kullanabiliriz.

1 Comment
  1. Mustasafa 7 sene ago

    Bulaşık makineşi:hanımlar oturucak makina bulaşıkları yıkayacak☺☺

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim