İş Fikirleri

İstanbul’da Ek İş

single-image

En büyük şehrimiz olan İstanbul’da hangi sektörde yatırım yapacağınıza ve yeni bir iş fikrinin geçerli olup olmayacağını bir türlü netleştiremiyorsanız, İstanbul’da yapılacak ek iş fikirleri yazımızdan sonra fikriniz büyük oranda değişecek ve yeni bir bakış açısı ile iş hayatına girmeyi düşüneceksiniz. İstanbul’da yapılacak iş fikirleri arasında öncelikle semt seçimi çok önemlidir. Birçok semtte birçok marka ile karşılaşmak mümkündür. Bu yüzden öncelikle semt seçilmeli ve o semtte henüz olmayan bir marka belirlenmelidir. Bu markanın bu semt için geçerli bir yatırım olup olmayacağı da değerlendirilmelidir. Belki de o semtte o markaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu yüzden öncelikle hangi semtte hangi sektöre ihtiyaç duyulduğu araştırılmalıdır. Köfteci Ramiz, Madame Coco ve daha aklınıza gelecek birçok marka bayilik vermeye devam etmektedir. Bu bayilik fırsatları ile yeni bir iş kurmak için öncelikle bayilik veren firmaların nerelerde eksikliğinin hissedildiği tespit edilmelidir. Bu tespit başarılı olursa yapacağınız yatırım da başarılı olacak ve karlı bir iş kurmuş olacaksınız.

 

İstanbul Ek İş Fikirleri

İstanbul’da insanların yorucu ve stresli bir yaşantısının ardından evlerine ulaşmaları ve ardından ev ihtiyaçları için dışarıya tekrar çıkacak olmaları insanları yormaktadır. Organize bir şekilde yürütülüp birçok semtte, ilçede aynı anda yürürlüğe konulacak olan bir sanal market mağazası İstanbul’da son zamanlarda yapılacak en iyi iş fikridir. İnsanlar internetten ürünleri seçerler ve belirli bir süre verilip, o sürede bu ürünleri kapıya kadar gönderilir. Sanal mağazalar ile insanların yorucu hayatlarına destekte bulunabilir ve bu sektörün de en büyüğü olabilirsiniz. İstanbul ek iş fikirleri arasında bu iş fikri değerlendirilmelidir. Özellikle gıda, market sektöründe olanlar ve internet kullanımını başarıyla yapanlar bu iş fırsatını değerlendirmelidir.

3D baskı yapmak son zamanlarda hızla büyüyen bir sektör olmayı başardı. İstanbul’un çeşitli semtlerinde bu baskı merkezleri oluşturulabilir ve gelişen 3D baskılardan iş anlamında faydalanılabilir. Evlilik danışmanlığı da bu büyükşehirde psikologların yapması gereken işler arasında yer alıyor. Birçok aile bu danışmanlık hizmetlerinden faydalanmaktan çekinmiyorlar. Psikolog olan ve bu tarz danışmanlıklara izin belgesi olanların küçük ve çekici ofisler ile evlilik danışmanlığı yapabilecek olması da ek iş İstanbul arasında yer alıyor. Teknolojik olarak daha üst donanımlara sahip firmalar ise uzay ve ay turizmine kesinlikle yönelmeleri gerekiyor. Çünkü insanlar merak ediyorlar ve bunun en geçerli adresi İstanbul olacaktır.

 

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button