Genel

İstanbul Kombi Servisi

single-image

 

İstanbul kombi servisi, sizin için kaliteli ve güvenli hizmet sunuyor. Kombileri yaz- kış sürekli olarak kullanmaktayız. Hayatımızda büyük öneme sahip olan kombileri yazın banyo yapmak için kullansak da kışın ısınmamızda büyük rol oynuyor. Kombiler düzenli bir şekilde bakım yapıldığında sizi mağdur bırakmayacaktır. Yılda ya da iki yılda bir mutlaka İstanbul kombi servisi çağırarak bakım yapıldığında sağlıklı bir şekilde kullanacaksınız. Isınmanın yanı sıra faturalarında düşük gelmesine yardımcı olacaksınız. Çünkü arızalı şekilde yanan kombiler daha çok enerji tüketimi yapmaktadır. Durum böyle olunca daha sık çalışarak fazla elektrik yanacaktır. Bundan kurtulmanın tek yolu ise kombi servisi çağırmak ve bakım yaptırmak olacak.

Kombiler bazen bozuldu zannedilir ama dikkat edilmeyen huşulardan dolayı kapanır ve ya çalışmaz. Bunlar kontrol edilmeli ve çözümü sağlanmalıdır. Arıza bulunmadığı zaman anında servis çağırarak baktırmalısınız. İstanbul kombi servisi, kombinizin arızasını tespit eder etmez onarımını yapıyor ve sizin güveninizi kazanıyor.

Kombi Servisi Hangi Durumlarda Çağırılmalıdır

Kombiler hassas bir işleyişe sahip bulunmaktadırlar. Isınmanızı ve suyun ısınmasını sağlayan kombi arıza yaptığında bizi zor durumda bırakır. Bu gibi durumlarda anında kombi servisi çağırarak kombinize bakım yaptırmanız gerekebilir. Bu durumları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Kombiniz su dönüşümünü sağlamıyorsa
 • Çalışıyor fakat ısınmanıza hiçbir katkıda bulunmuyorsa
 • Patlamalı bir şekilde yanmaya başlamışsa
 • Sıcak su açtığınızda petekler aşırı şekilde ısınıyorsa
 • Radyatörün altı sıcak fakat altı soğuksa
 • Kombinizden su akıntısı başladıysa
 • Kombi aşırı şekilde rahatsız edici sesler çıkarıyorsa
 • Sıcak su akmıyorsa, suyu ısıtmıyorsa anında İstanbul kombi servisini çağırılarak bakım yaptırabilirsiniz.

İstanbul Kombi Servisi Anında Çözüm Sağlıyor

Özellikle de kış günlerine mağdur kalıp üşümemeniz için sizi 7 /24 saat telefonun ucunda bekliyoruz. Aramanız durumunda en geç bir saat içinde evinize gelerek arıza tespiti yapıyoruz. Tespit yapılmasının ardından onarımını ve genel bakımını yapıyoruz ki tekrar sorun çıkarmasın. Normal olarak kontrolleri yapılan kombiler kolay kolay arıza yapmaz. Bu tam olarak bakımı yapılmamışsa sorun çıkaracaktır. Kombi servisi uzman çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Bize ulaşmak için internet sitemizde ki irtibat numaralarını kullanabilir, anında kombinize bakım yaptırabilirsiniz. Tespit edilemeyen arızalar İstanbul kombi servisi sayesinde onarılıyor ve evinize sıcak bir ortam sunuluyor. İstanbul’da yaşayan halkımız için servislerimizi geciktirmemeye çalışıyoruz. Böylece kimseyi mağdur etmeden kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Daha öncesinden kombi ile ilgili bir sıkıntı yaşamamışsanız, bilgi sahibi değilseniz, sorunu bulamıyorsanız İstanbul kombi servisini çağırın. Böylece daha sağlıklı olacaktır, arızayı tespit edip onarma işlemine başlanacaktır. Sizi yormadan uzman çalışanlarımız arızayı gideriyor. Gerek yedek parça olsun gerek yapılması gereken bir yeri olsun temin ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek kombi bakımınızı yaptırmak. Böylece zor durumda kalmadan işiniz hallolacaktır.

1 Comment
 1. Ananda 8 sene ago

  You can make salmon cakes very eailsy.2 1/2 cups flour (you can also use potato flour if your dog is allergic to wheat)1 small can of salmon,1/2 cup chopped parsley1/2 cup of sesame seeds and pumpkin seeds well ground up3 eggs, well beatenGrind the seeds up in a blender or coffee grinder until they’re like flour. Tip salmon (including bones and skin) into a bowl with the eggs and seeds, stir together and then add the seeds and flour. You may need to add a little water at a time till its the consistancy for rolling. Then spread some flour on your board and roll out the mixture. Cut into squares (or whatever shape you want) and then put on a baking tray and into a hot oven for about 20 mins. These treats can be stored in the freezer or in a container with a lid for about a week. For liver treats get a pound of liver and a teaspoon of garlic granules. Either microwave together until cooked or place on the bottom of a warm oven after it’s been in use, and the liver will cook as the oven cools. The liver will be dry but spongy and can be stored for about a week in a container with a lid. For liver cake you need1 lb liver1 lb self raising flour1 egg1 teaspoon garlic granulesLiquidise the liver and then add the egg and blend again. Put the flour and garlic in a bowl then pour in the liver and egg and mix well. Tip into a cake tin and back for about 1/2 hour at 180 degrees or microwave for 8-10mins. This will store in an airtight container for about a week. Happy baking!

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim