Teknoloji1

Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Türkiye Satış Tarihi

single-image

Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Türkiye Satış Tarihi

Yakın zamanda tanıtımı yapılmış olan ve piyasaya çıkmadan dahi teknoloji severlerin ilgiyle takip ettiği Iphone 7 ve Iphone 7 Plus birçok muhteşem özelliği de beraberinde getiriyor. 15 gün önce ilk defa alıcıları ile buluşan yeni serinin Türkiye’de satışlarının başlayacağı tarih de belli oldu!

Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Türkiye Satış Tarihi

Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Özellikleri

Eski modellerine nazaran daha akıllı bir teknolojiyi görebileceğimiz yeni Iphone serisinde daha yüksek düzeylere sahip bir işlemci, suya dayanımı artırılmış ve bu alanda sertifikalandırılmış gövde, üç farklı mod ile ayarlanabilen çok kullanışlı home tuşu, stereo seviyesinde ses kalitesi ve daha iddialı kamera özellikleri ile teknoloji severleri tatmin edecek gibi görünüyor. 1960 mAh bataryaya sahip olan bu seri, eski modellere nazaran şarj tüketimi konusunda daha tasarruflu olup, telefonda görülen ısınma miktarı çok daha az düzeydedir. Yapılan performans deneyi sonuçlarına göre Iphone 7 ve 7 Plus sahip olduğu pil düzeyi ile 40 saatlik bir süre ile kablosuz müzik dinlenebilmekte ve 13 saat boyunca internet üzerinden video izlenebilmektedir. 32 GB, 128 GB ve 256 GB gibi 3 farklı depolama miktarı seçeneği de yine yeni seride teknoloji severlere sunulmuştur. Ayrıca farklı renk seçenekleri de yeni serinin çok sevileceğini işaret eden özelliklerinden sadece bir tanesi!

Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Türkiye’de Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Tanıtıldığı tarihten itibaren her hafta cuma günleri düzenli olarak satışa sunulmakta olan yeni Iphone serisi çıkış tarihi 14 Ekim olarak belirlenmiştir. Bu durum ile Iphone firmasının yeni serisini piyasaya sürdüğü beşinci ülke olarak, ülkemizde Iphone severlerin bir hayli fazla olduğunu görebilmekteyiz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim