Kim Buldu

İlk Mumyalama Tekniği

single-image

İlk Mumyalama Tekniği

 

İlk mumyalama tekniği derken herkesin aklına eski mısırlılar gelmektedir. Ama bu doğru değil. İlk insan mumyalama tekniğini Mısır medeniyetinden yüzlerce yıl önce kusursuz ve mükemmel şekilde uygulayan Altay Türkleridir. Uygur bölgesinde bulunmakta olan ve Mısır piramitlerinden defalarca büyük ve geniş olan piramitleri Türkler yapmış. Ama bildiğiniz gibi, Çin hükümeti burada araştırma yapmayı yasaklamış durumda. Çünkü bu piramitlerin içinde Türk yazıları mevcut. Ve bu yazıların okunması tarihin yeniden yazılmasına neden olabilir. Xian şehrine 100 km. uzaklıkta büyük ve küçük 300 piramitle beraber, bir adet 300 m. yüksekliğinde piramit de mevcuttur. Bölge yasaklı bölge ilan olunduğundan dolayı tarihimiz yok olmak üzere.

Mumya

Türk Piramitleri

1984 yılında ilk defa Türk piramitlerini araştıran bilim adamları, oradaki mumyaların Mısır mumyalarından teknolojik bakımdan önde ve çok farklı olduğunu açıkladılar. Tarih asla saklanamaz. Ve bir gün biz Türklerin gerçek tarihi ortaya çıkınca Türkler barbarlığın değil, medeniyetin simgesi olarak tanınacaktır.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim