Haberler

Hayırseverden Pursaklar’a Ortaokul

single-image

Ankara’ya bağlı Pursaklar ilçesine hayırsever Müşerref Muhtaroğlu tarafından bir ortaokul yaptırıldı. Bu ortaokulun açılışı ise düzenlenen bir resmi törenle gerçekleştirildi. Bu kapsamda düzenlenen törene Ankara Valisi, Pursaklar Belediye Başkanı, hayırsever Müşerref Muhtaroğlu, Akyurt Belediye Başkanı ve vatandaşlar katıldı.

Ahmet Müşerref Muhtaroğlu Ortaokulu

Törene katılan protokol tarafından yapılan açıklamalar ile hayırsever Müşerref Hanımefendi’ye teşekkür edilirken bu tür hayırsever işadamlarının sayısının da artması gerektiği vurgulandı.

Hayırseverden Pursaklar’a Ortaokul

Ankara Valisi Ercan Topaca bu kapsamda hükümetin 2019 yılında ikili öğretimi tamamen kaldırmayı planladığını ve bu sebeple de yeni dersliklere ihtiyaç olduğunu ifade etti. Zira Ankara’da bulunan 96 bin öğrencinin çoğu şehrin ve hatta ülkenin nüfusundan fazla olduğunu dile getirdi.

Ankara Valisi Topaca’dan sonra konuşan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin Müşerref Hanımefendiye bu güzel hizmetlerinden ötürü teşekkür etti ve iyi dileklerde bulundu.

Son olarak Müşerref Muhtaroğlu da söz alarak bu açılışın gerçekleşmesinden ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda bu ülkeyi daha da ileriye taşıyacağımızı ifade eden Muhtaroğlu, ayrıca kazancını böylesi güzel hayırlar ile değerlendirmekten de memnun olduğunu aktardı.

Tüm bu konuşmaların sonrasında ise Ahmet Müşerref Ortaokulu açılışı gerçekleştirildi. Böylelikle Pursaklar ilçemize yeni bir eğitim yuvası daha kazandırılmış oldu. Umarız ki bu yuvadan ülkemize ve milletimize hayırlı evlatlarımız yetişir ve böylelikle ülkemizi daha da ileriye taşıyabiliriz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

Call Now Button

sperrmüll container