Hakkımızda

Prensiplerimiz

Makale yazmak, ayrıntılı bir araştırma, verileri toparlama ve akıcı bir dil ile verileri anahtar kelimelerle süsleyerek SEO bakımından uygun anlatımlarla okuyucuyu sıkmadan bilgilendirmektir. Bunun için hem konuda tecrübe gerekir hem de sabır ister. Prensip olarak her yazarın iyi ürettiği konu en iyi bildiği konudur düşüncesinden yola çıkarak yazarlarımızı kategorilere göre sınıflandırarak en verimli olabileceği konularda makale yazdırıyoruz.

Bizim için makale yazımlarında önemli olan sadece özgün makale yazmak değil, aynı zamanda okuyucuyu sıkmadan makalelerimizde Google’ın istediği kriterleri yakalayabilmektir. Peki, nedir Google’ın makalede aradığı kriterler?

Google’ın İstediği Kriterler

 • Makale mutlaka anahtar kelime ile başlamalıdır. Bu nedenle makalemizin ilk paragrafı anahtar kelime ile başlar. Örneğin; konumuz Şeker kaç kaloridir? Bu konuyu yazarken ilk paragraf şu şekilde olmaktadır. Şeker kaç kaloridir? Şeker, şekerpancarı ve şekerkamışından elde edilerek tatlandırıcı olarak kullanılan bir tür karbonhidrattır. Makale böyle devam eder.
 • Dil Bilgisi ve imla kurallarına harfiyen uygun olarak yazılan makalelerimizde hata bulduğunuzda iade etme hakkına sahipsiniz.
 • Makalede hem okuyucuyu sıkmamak adına hem de Google’ın arama botlarının dikkatini çekmek için kullanılan anahtar kelimelerin en sık kullanılan türevlerinden oluşturulan ara başlıklar kullanılır.
 • Kullanılacak anahtar kelime oranı %4-5 aralığında olur.
 • Makalenin ilk ve son 50-100 kelimeleri arasına birer tane anahtar kelime sıkıştırılarak botların hem makaleye girişte hem de çıkışta anahtar kelimelere dikkati çekilir.
 • Makalede kullanılacak anahtar kelimeler kalın ve siyah yazılarak botlara ben buradayım demesi sağlanır.
 • Makalelerimizin her zaman arkasındayız. Yani beğenmediğiniz makaleleri her zaman iade ederek parasını geri alma hakkına sahipsiniz.
 • Alınan siparişleri her zaman teslim günü ve saatinden önce teslim etmeyi prensip edindik. Makaleleri ne kadar sürede yazabileceğimizi belirtir ve o saatten önce teslim ederiz. Müşteri kaçırmamak için erken teslim edeceğiz deyip geç bırakmayız. Böyle bir durumla karşılaştığınız taktirde siparişi iptal edip paranızı alma hakkına sahipsiniz.
7 Comments
 1. Beraber çalışabileceğimizi düşünüyorum

 2. melike 7 sene ago

  Beraber çalışabiliriz ..

  melike-altuntas93@hotmail.com

 3. Yazı yazmayı çok seviyorum birlikte çalışabileceğimizi düşünüyorum
  Saygılar

 4. Beraber çalışmayı çok isterim

 5. Sosyal Medya Hesabımda güncel olaylar ile ilgili paylaştığım yazılar genelde dikkat çeker ve beğenilir. Birlikte çalışmayı çok isterim.

 6. Makale yazarlığı yapmak istiyorum

 7. Ücretleri hakkında bilgi alabilir miyim?

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.