Sinema Haberleri

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

single-image

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

İnternetten film indirme ve izleme artık bir bağımlılık haline gelmiş durumda. Her hafta milyonlarca film indiriliyor ve izleniyor. Bu davranışın önüne geçilmeye çalışılsa da halen etkili bir çözüm bulunmuş değil. Son hafta boyunca da pek çok film indirilmeye devam etti. Peki 11 Eylül’e kadar yani bu son hafta boyunca en çok indirilen filmler neler?

Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

1- Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Karayip Korsanları’nın yıldızı Johnny Deep, Salazar’ın İntikamı filmiyle heyecan verici serüvene kaptan Jack Sparrow kahramanı ile devam ediyor.

2- Hitman’s Bodyguard

The Bodyguard filmine bolca gönderme yapılan yapımda, pek çok ünlü isim yer alıyor. Düşmanını korumaya çalışan kahramanımız Michael Bryce (Ryan Reynolds), bir türlü beladan uzak duramayan tetikçi (Samuel L. Jackson)’ın peşinde heyecan dolu bir serüvene atılıyor.

3- Wonder Woman

Amazon savaşçı kadınların yaşadığı Themyscira sınırlarından hiç çıkmadan büyüyen Diana (Gal Gadot), üstün savaş yeteneklerine sahip ve hayatında hiç erkek görmemiş bir yarı tanrıdır. Bir gün adaya Amerikan savaş uçağı düşmesi sonucu pilot Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarilacaktir. Pilot bir dünya savaşının yaşandığını söyleyince ise Diana, barış için yola çıkar.

4- The Mummy 2017

Irak topraklarında bir terörist grubunu arayan Tyler Colt ve ekip arkadaşlarının başına gelen olaylar anlatılmaktadır.

5- The Big Sick

Uzayın bilinmeyen noktalarına yolculuk yapan ekip, bir yandan da galaksiyi korumak için zorlu bir serüvene atılacaktır.

6- Despicable Me 3

Kel, yetenekli ancak kötü olan Gru, en son iyilerin safında yer alıyordu. Ancak hata yapan Gru, Balthazar’ı elinden kaçırınca sıkıntılı günler başlayacaktır. Gru’nun yardımına ise kardeşi Dru koşacaktır. Ancak bir şartı vardır: Gru’nun kötü günlerine geri dönmesi .

 

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim