Teknoloji1

Hackerler Uçuk Paralar Kazanıyor

single-image

Hackerler Uçuk Paralar Kazanıyor

Son yıllarda internet güvenliği çok dikkat çekerken, hacker kazancı milyon dolarlar kazanıyor olarak biliniyor. Özellikle son yıllarda ne kadar internet güvenliği için çalışmalar yapılsa da tam anlamıyla sonuç alınamıyor. Bu arada da şirketler bu konularda gereken güvenlik işlemlerinin yapılması için sürekli olarak yatırımlar yaparken, hackerlara da tonla para ödemeye devam ediyorlar.

Hackerler Uçuk Paralar Kazanıyor

 Hackerler Milyon Dolarlar Kazanıyor Ama Nasıl?

Hackerler günümüzdeki internet açıkları ile ilgili olarak çok iyi çalışmalar yaparken, geçtiğimiz sene için 35 milyon dolar civarında bir paranın internet güvenliği için sadece hackerlara ödendiği konuşuluyor. Bu arada bu konu hakkında şirketler gereken güvenliği sağlamak için de sürekli olarak yapımlara devam ediyorlar.

Bir çok şirket internet güvenliği tamamen hackerların tehditi altında kısaca söylemek gerekirse, işlemler istedikleri gibi gitmiyor. Bu yüzden de dikkatli şekilde hareket etmek gerekiyor. Bu tip durumlarla karşı karşıya kalmamak için hackerlarla çalışmak gerekiyor. Bunun yanı sıra, şunu da bilmek gerekir ki, fidye yazılımlar ile hiç bir güvenlik engeline takılmıyorlar.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim