Genel

Güzellik Maskeleri

single-image

Güzellik maskelerini kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayarak kısa zaman zarfında parlak ve sağlıklı cilt tipine merhaba diyebilirsiniz. Kozmetik ürünleri arasında yer alan cilt maskelerin kimyasal madde platformuna ev sahipliği yapmaktadır: Ön plana çıkan bu kimyasal maddeler de cilt yapınıza zarar vermektedir. Bu tür olumsuzluk neticelerin geri plana alınması adına evde kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız maske platformundan yararlanabilirsiniz.

Güzelliğin Altın Kuralı Kahve Maskesi ile Tanışın

  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 2 çay kaşığı zeytinyağı
  • 2 tatlı kaşığı kahve telvesi

Kusursuz bir görünüme sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen kahve maskesi için kolları sıvama zamanı. Sahip oluğu mineral ve vitaminler aracılığı ile cildin onarılmasına imkân tanıyan kahve maskesi aynı zaman da pürüzsüz bir cilde sahip olmanız adına da biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Güzelliği altın kuralı olarak nitelendirilen kahve maskesi yapımı için öncelikle 2 çay kaşığı zeytinyağı ile 1 yemek kaşığı yoğurt karıştırılır. Ardından içerisinde 2 tatlı kaşığı kahve telvesi ilave edilir. Elde edilen güzellik maskesi masaj aracılığı ile cilde sürülür ve 30 dakika boyunca beklenir. Dilerseniz maskenizi peeling yaparak da çıkarabilirsiniz. Bu işlem sonrasında cilt ılık su aracılığı ile durulanır.

Pürüzsüz ve Parlak bir cilt İçin Maske:

  • 2 tatlı kaşığı kahve telvesi
  • 2 tatlı kaşığı limon suyu
  • 2 damla gül suyu
  • 1 tatlı kaşığı su

Kusursuz bir cilt platformuna sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen cilt maskesi için kolları sıvama zamanı. Bu uygulama için öncelikle 2 tatlı kaşığı kahve telvesi ile 2 tatlı kaşığı limon suyu harmanlanır. Bu işlem sonrasında elde edilen karışımın içerisinde 1 tatlı kaşığı su ve 2 damla gül suyu ilave edilerek harmanlanır. Elde edilen maske cilde ince bir tabaka haline sürülür ve 30 dakika boyunca cilt üzerinde bekletilir. Ardından cilt ılık su aracılığı ile temizlenir. Güzellik maskesi sonrasında gözeneklerin kapanması adına gül suyu aracılığı ile cildinize tonik uygulayabilirsiniz. Sizler de almış olduğunuz öneriler doğrultusunda kusursuz cilt yapısına merhaba diyebilirsiniz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim