Genel

Göz Altı Şişlikleri Nasıl Giderilir?

single-image

 

Göz altı şişlikleri yorgunluk ve uykusuzluk sebebi ile ortaya çıkmaktadır. Gözaltı şişliklerini kendi doğal yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız papim
maskeler sayesinde geri plana alabilirsiniz. Kullanıma alacağınız bitkisel çözümler aracılığı ile sizler de kusursuz görünen cilt tipine merhaba diyebilirsiniz.

Bitkisel Çaylar İle Gözaltı Şişliklerine Çözüm:

Papatya

Lavanta

Ihlamur

Isırgan otu

Önerilen tüm bitkiler geniş bir kaba alınır ve su aracılığı ile kaynatılır. Bu işlem sonrasında elde edilen karışım 1 saat bekletilir. Ardından karışımın içerisine pamuk daldırılır ve gözaltı şişliklerine küçük dokunuşlar ile tampon yapılır. İşlem bittikten sonra cilt ılık su aracılığı ile durulanır.

Salatalık Suyu Maskesi:

2 adet salatalık

Önerilen miktardaki salatalıklar belender aracılığı ile püre haline getirilir. Bu işlem sonrasında salatalığın suyu ve püresi ince bir bezin üzerine serilir. Maske olarak hazırlanılan bu salatalık suyu göz şişlikleri olan bölgeye konularak bekletilir.

Göz Altı Şişliklerini Ihlamur İle Yok Edin

Görünüşünüz adına can sıkıcı durumlardan biri olmaya başlayan gözaltı şişkinliklerini doğal yöntemler aracılığı ile kısa zaman zarfı içinde geri plana alabilirsiniz. Yapılışı oldukça basit olan ıhlamur maskesi aracılığı ile sizler de kısa zaman zarfında gözaltı şişliklerinin yok olmasını destekleyebilirsiniz. Ihlamur maskesi yapımı için geniş bir kabın içerisinde bir tutam ıhlamur ve su ekleyelim. Bu işlem sonrasında ıhlamuru su aracılığı ile demlemeye bırakalım. Elde edilen karışımı pamuk aracılığı ile buluşturalım ve ardından göz pınarlarımıza doğru tampon yapalım. Uygulamaya alacağınız bu işlem sonrasında cildinizi ılık su aracılığı ile durulayabilirsiniz.

Kahve Telvesi ile Maske Yapımı

Kahve telvesi

Gül suyu

Göz altı torbalarınızı ve göz altı şişliklerinizi gidermek adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen kahve telvesi aracılığı ile sizler de kısa zaman da kusursuz görünüme ev sahipliği yapabilirsiniz. Maske yapımı için kahve telvesinin içerisinde 2 damla gül suyu ilave ederek harmanlayalım. Bu işlem sonrasında elde edilen karışımı gözaltına tampon aracılığı ile yedirelim. Sizler de almış olduğunuz öneriler doğrultusunda hayal ettiğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button