Oyunlar

EVİLBANE: Kuzgunların Yükselişi

single-image

 EVİLBANE: Kuzgunların Yükselişi

Evilbane : Kuzgunların Yükselişi 2015 itibariyle uzak doğuda büyük bir popülariteye ulaşmış bir aksiyon-RPG oyunu. Oyun bir çok başarılı yapıma imza atan Netmarble Stüdyoları tarafından geliştirildi. Grafikleri kadar hikayesi ile de ön plana çıkan oyun cennet taşı adı verilen maddeleri kullanarak insanların silahlarını güçlendirdiği bir dönemde geçiyor. İnsanlar sahip oldukları cennet taşlarıyla kendi bedenlerini de güçlendirmeye başladıkları zaman bu taşlar yasaklanıyor ve insanlardan gizleniyor. Biz de tam burada devreye giriyoruz. Taşlar saklandıktan 20 yıl sonra cennet taşlarının peşine düşüyoruz. Gelişen mobil cihaz teknolojisinin getirdiği avantajlarla Evilbane neredeyse konsol oyunlarıyla rekabet edecek kadar iyi grafiklere sahip.

   Nasıl Oynanır?

Oyunda yönetebileceğimiz üç farklı karakter mevcut. Seçtiğimiz karakteri 1000 farklı silah seçeneği ve zırh seçeneği ile güçlendirmemiz mümkün. Bunun yanında ayrıca oyunda bir sınıf sistemi mevcut. Karakterimiz beş farklı seçenek arasından seçtiğimiz sınıf ile farklı görünümler ve özellikler kazanmakta. Ayrıca oyun oynanabilirlik süresini uzatan beş farklı oyun modu içeriyor. Bunlar arasında Pvpmodu ile online olarak dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncularla savaşabiliriz.

Kuzgunların Yükselişi

Türkiye’de Oynanabilir mi?

2015 yılında yalnızca uzak doğu ülkeleri için piyasaya çıkan Evilbane: Kuzgunların Yükselişi, Ravenadıyla piyasaya sürülen oyun kısa sürede 5 milyondan fazla indirilmişti. 14 Mart itibariyle Türkiye sunucusu için de ön kayıtlara başlandı. Şu anda oyunu hem android hem de İOS cihazlar için ücretsiz olarak indirmek mümkün.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim