Genel

Evde Ek İş İlanları

single-image

Evde Ek İş İlanları

Son yıllarda oldukça trend haline gelen evde ek iş yaparak para kazanma birçok dar gelirli aileler için fırsat oluşturmaktadır. Evde yapılan işlerde gelir oldukça düşük olsa da boşta olan insanlar tarafından “Boş duracağıma ucuz çalışırım mutfak harcımı karşılarım” düşüncesiyle tercih edilmektedir. Evlere ek iş verme oldukça rağbet gördüğü için birçok ek iş ilanları siteleri kurulmuştur. Bu sitelerin amacı ek işveren firmalarla ek işe ihtiyacı olan kişileri buluşturma hizmeti vermektir. Bu siteler sayesinde iş yapacak kişilerin de işverene ulaşmaları kolaylaştığı gibi işler arasında tercih yapabilme ihtimali de artmaktadır.

Evde Ek İş Yapmak İçin Ne Yapmalısınız?

Sizin de paraya ihtiyacınız varsa veya evde zaman geçiremiyorsanız sizi oyalayıcı bir ek iş seçip hem para kazanabilirsiniz hem de eğlenebilirsiniz. Çünkü evde yapılan işler ince işler olduğu için yapılması keyif veren bir iştir. Evde ek iş yapma sektöründe yeniyseniz çevre yapana kadar pek iş seçme imkanınız yoktur. Acil paraya ihtiyacınız varsa iş seçmeden bulduğunuz işi yapmalısınız ki zamanla bu sektörde çevreniz genişledikten sonra fiyat ve iş seçme lüksünüz de olacaktır. Bunun için de yaptığınız işi kaliteli yapmalısınız. İlk aldığınız işten müşterileriniz memnun olursa ikinci işi size verecektir. Memnun kalmadığı taktirde bir daha o kişiden iş alamayacağınızı bilmelisiniz. Zamanla bir taraftan ilk bulduğunuz işi yaparken diğer taraftan da yeni iş araştırmasında olursunuz. Daha fazla keyif alacağınız veya ücreti fazla olan bir iş denk geldiğinde elinizdeki işi bitirdikten sonra yeni bulduğunuz evlere verilen işe talip olabilirsiniz.

evde ek iş veren firmalar

Evlerde İş Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Evlere verilen iş türü gün geçtikçe artara çeşitlenmektedir. İlk evlerde iş yaptıranlar birkaç değişik iş yaptırırken bunu gören diğer ticaret sahipleri de evlere iş vererek yaptırmaya başladılar ve şu an birçok sektörde atölyede yaptırılan işler evlere taşındı. Böylece firmalar SGK yatırmaktan kurtulduğu gibi üretim maliyetini de düşürdüler. Evde ek iş yaptırmanın bu maliyetleri düşürmesinden dolayı birçok işverenler evde iş yaptırmaya sıcak bakıyorlar.

Evde Ne Tür İş Yapılabilir?

Günümüzde atölyeler evlere taşındığı için evde ek iş alanı da oldukça genişledi. Birçok sektör evde ek iş yaptırmaya başladılar. Nedir evde yapılacak işler?

Evde Tespih İşi: Evde çalışanlara tespih tanesi ve ipi vererek tespih yaptırılmaktadır. Oldukça kolay ve keyif veren evde tespih işi ile tespih başına kaliteye göre 25 kuruş ile 75 kuruş arasında para kazanabilirsiniz.

Evde kına paketleme işi: Ev içerisini kokutmasından dolayı çoğu insan tercih etmese de getirisi oldukça fazla olan bir iş türüdür. Özellikle düğünlerin fazla olduğu yaz aylarında evde kına işi oldukça rağbet görüyor ve işverenler iş başına 5 ile 10 kuruş arasında ödeme yapmaktadır.

evde kına paketleme işi

Evde poşet katlama işi: Evde çalışarak para kazanmak isteyen kişiler mağazalarda kullanılan poşetleri katlayarak ek gelir elde edebilmektedir. Bir taşeron mağazalarla anlaşarak mağazalara elbiseleri koymak için katlanarak yapılan poşetleri satarken bu poşetleri evde çalışanlara yaptırmaktadır. Poşet katlama işini yapan kişinin el becerisinin gelişmiş olması gerekmektedir. Çünkü poşet katlamak simetrik isteyen ve özen gereken bir iştir. Elin alışması ile seri üretim yapılabilmektedir.

Evde nikah şekeri işi: Özellikle yaz aylarında nikahların artmasıyla birlikte evlerde nikah şekeri yaptırma işi oldukça rağbet görmektedir. İş verenin evlere getirdiği nikah şekerlerini tüle veya işverenin tercih ettiği şeye konarak bağlanmaktadır. Kısa sürede fazla üretim yapılan evde nikah şekeri işinin getirisi oldukça yüksek olmaktadır.

Evde kutu katlama işi: Özellikle fast foot tarzı tüketimin kullandığı kutular da evlere ek iş olarak verilmektedir. Bu tarz kutu katlama işi de oldukça basit ve bir o kadar da kazancı iyi bir iş türüdür.

kutu katlama işi

Evde takı işi: Evlere takı malzemeleri verilmek suretiyle evde çalışanlara yaptırılan takı işinde özellikle bayanlar tercih edilmektedir. Çünkü bayanların takı zevki erkeklere göre daha gelişmiştir. Bu nedenle bayanlara verilen malzemelerle takı yaptıran işverenler bu takıları değişik yollarla pazarlayarak para kazanmaktadırlar.

Evde makale yazarlığı işi: Son yıllarda oldukça revaçta olan bu iş diğer branşlara göre evde ek iş yapan kişiye daha fazla para kazandırmaktadır. Makale yazma becerisi olan kişiler rahatlıkla evde makale yazarak para kazanabilmektedirler. Şayet yazılan makalelerin SEO uyumlu olması daha rahat müşteri bulmasını sağlayacaktır. Üstelik SEO uyumlu kaliteli makale yazan makale yazarları yazdıkları makaleleri daha yüksek fiyata satabilmektedir. Birçok yazar da makale satış sitelerine yazdıkları makaleleri ekleyerek müşteri bulmasını beklemektedir. Makale yazarları zamanla bilgi birikimi artırdıkları için daha kaliteli içerik üretebilmektedir. Ayrıca SEO bilgilerini de artıran makale yazarları rahatlıkla müşteri portföylerini geliştirebilmekte ve daha yüksek fiyata satış gerçekleştirebilmektedir.

Evde tanıtım yazısı yazma işi: Günümüzde artık birçok firma web sitelerinden iş yapabilmektedir. Çağımızın internet çağı olması itibari ile her şey internet üzerinden dönebilmektedir. Bu nedenle de internet sitesi güçlü olan firmalar daha fazla iş yapabilmekte olup internet ile uğraşmayan kişiler daha az iş yapabilmektedir. Bu nedenle firmalar web site kurarak siteleri için makale yazarlarına tanıtım yazısı yazdırarak farklı platformlarda yayınlayarak sitelerinin yükselişini sağlamaktadırlar.

7 Comments
  1. Makale yazmak istiyorum bu benim icin sadece para kazanma yontemi deyil ayrica hobi. Guvenli bir firmayla calismak istiyorum.

  2. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz

  3. daha önce makale yazmadım. ama bilgisayar ve klavye konusunda çok iyiyim . on parmak ve hızlı yazıyorum .denemem için bir fırsat verirseniz sevinirim

  4. Trabzon merkezde ikamet etmekteyim .Makale yazmak istiyorum .geri gönüş yaparsanız sevinirim

  5. öncelikle on parmak klavyede hızlı olduğumu ve hacettepe üniversitesi felsefe bölümü öğrencisi olduğumu belirtmekle birlikte evde makale işi arıyorum. ayrıca editörlük ve ses kayıtlarını bilgisayarda worde dönüştürme işi de yapıyorum. katlama işlerinde de el çabukluğuyla işinizi hızlı ve pratik bir biçimde halledebileceğimi belirtmek isterim.

  6. neslihan 7 sene ago

    Evde ek iş yapmak istiyorum nikah şekeri kana paketleme ve diğer işlerin hepsini yapabilirim bilgim ve tecrübe var mail adresime bana ulaşïrsanız sevinirim bolu da oturuyorum

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim