Tanıtım Yazıları1

Ersağ Temizlik Ürünleri

single-image

Ersağ temizlik ürünleri, birçok alanda hayatınızı kolaylaştırmak için hemen yanı başınızda. Temizliğinizi en sağlıklı yollarla yapmanın avantajını size sunarken bir yandan da konsantre ürünleriyle uzun zaman kullanımları garanti ediyor. Bünyesinde hiçbir kimyasal barındırmaz ve alerjik reaksiyonlara yol açmaz. Kendiniz ve aileniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bünyesindeki ürünlerden bir kaçını saymamız gerekirse; çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, el ve vücut losyonu, tüy azaltıcı losyon, yüz temizleme jeli, masaj kremi, banyo ve tuvalet temizlik ürünü ile tüm bunlar yanında sağlığınız için yüzde yüz bitkisel olan vitamin takviyeleri gibi ürünler sizlere kataloglarla beraber sunulmuştur.

Ersağ temizlik ürünleri, tamamen katkı madde içermeyerek organik yapısını korur ve size maddi açıdan da yardımcı olur. Ürünlerin yanında belli bir sınır geçildiği takdirde promosyon ürünler de kazanabilirsiniz.

Ersağ Temizlik İle Ek Gelir

Bahsettiğimiz ürünler tamamen Türk yapımıdır. Ersağ ürünlerine kataloglar aracılığıyla ulaşabilirsiniz ve size en yakın satış danışmanından tedarik edebilirsiniz. Eğer ben bunlarla uğraşmak istemiyorum ve kendim seçerek kendi hesabım üzerinde almak istiyorum, diyorsanız danışmanımızla görüşerek internet üzerinden üye olabilir hem çevrenize satış yapıp hem de kendinize indirimli olarak ürünlere ulaşabilirsiniz. Böylece sizlere de ek gelir kapısı aralanmış olur.

Kadınların yardımcısı Ersağ, on yıllık serüveninden sonra sizlerin karşısına daha da kurumsallaşmış olarak çıkıyor. Eğer daha önce hiç duymadıysanız ve bir güvensizliğiniz varsa size test ürünleriyle de deneme imkanı sunuyor. Kendi deneyimlenmenizden sonra elbette karar tekrar sizindir. Üstelik diğer kurumsallaşmış ve katalog satışı yapan markalar gibi sizden ay içerinde ürün satışı veya alımı yapmadığınız takdirde sizlerden hiçbir ücret talebinde de bulunmaz. Siz çıkmak istemedikçe üyeliğiniz hi. Alışveriş yapmasanız dahi ücretsiz bir şekilde devam eder.

Tüm bunların dışında Ersağ temizlik ürünlerinin satışlarında belli bir sınırı geçtikten sonra sizlere aylık ücrette bağlanır. Kendi üzerinden diğer üye olmak isteyen insanları üye yaparak ve bu üye sayılarını arttırarak kariyerinizi yükseltebilir daha üst basamaklarda yer alabilirsiniz.

Kısaca kendi işinizin patronu olmak, ek gelir sağlamak ama bir yandan da kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığında fark yaratmak istiyorsanız sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Kolayca üye olabilir ve kataloğunuza çok kısa bir zamanda kavuşabilirsiniz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like