Genel

En Faydalı Sosyal Ağ Siteleri

single-image

En Faydalı Sosyal Ağ Siteleri

 

Baby Center Community

1997 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Baby Center Community 2008 yılında vermiş olduğu kararla Baby Center Community adını verdiği portalı kurdu. Bu portalda küçük çocuğu olan ebevynler birbirleriyle çocuklar ile ilgili her şeyi konuşarak birbirlerinin deneyimlerini paylaşıyorlar.

Blippy

Blippy adlı sitede insanlar almış oldukları ürünlerle ilgili kullanıcı deneyimlerini birbirleriyle paylaşıyorlar. Böylece ziyaretçiler portalı kullanan kişilerin satın aldıkları ürünleri görüp bu ürünle ilgili yorumları okuyabiliyorlar.

Kiva

Kiva yardım amaçlı bir porta olma özelliği ile diğer sitelerden ayrılan bir sosyal medya mecrasıdır. Amacı dünyanın her tarafında bulunan fakir insanlara yardım etmek olan Kiva bu amacı doğrultusunda faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Minimum katılım payı 25 dolar olan sitede kayıt işlemlerini gerçekleştirdikten sonra kayıt sırasında ödediğiniz 25 doları ihtiyaç sahiplerine bağışlayabiliyorsunuz.

En Faydalı Sosyal Ağ Siteleri

Patients Like Me

Adından da anlaşılacağı üzere hastaları bir araya getiren bir platform olan Patientslikeme adlı bu sosyal ağda üyeler hastalıkları ile ilgili yaşadıklarını diğer hastalarla paylaşabilmektedir. Ayrıca sitenin başka bir özelliği diğer hastaların durumlarının takip edilebilir olmasıdır.

BakeSpace

Babette Pepaj tarafından 2006 yılının Ağustos ayında kurulan BakeSpace, kullanıcıların birbirlerine fotoğraf ve video upload (gönderme) edebilmesine, imkan sağlayam bir sosyal medya aracıdır. Siteye üye olan kullanıcılar mesaj gönderebilme ve kendi arkadaş listelerini oluşturabilmektedirler. Kullanıcılar ayrıca BakeSpace’te yemek tariflerine ulaşabilmektedirler.

Virtual Tourist

Seyahat etmeyi seven, yeni yerler yeni insanlarla tanışmaya hevesli insanlar için tasarlanmış olan Virtual Tourist adlı sosyal medya platformu 1 milyonu aşkın kullanıcısıyla dünyanın en büyük gezi platformlarından biri. Kullanıcılar Virtual Tourist aracılığı ile gittikleri yerleri ve gezi deneyimlerini diğer insanlarla paylaşıp fikir alışverişinde bulunabiliyorlar.

Pingsta

Bu sitede ise farklı sektörlerden dünyanın önde gelen mühendisleri bir araya geliyor. Siteye üye olabilmek için hazırlayacağınız CV’ yi siteye göndermeniz yeterli.

Flixter

Sinema tutkunları için hazırlanan dünyanın en geniş sinemasever portalı olan Flixter ile üyeler izledikleri filmler ile ilgili görüşlerini paylaşıp diğer üyelerin filmler ile ilgili görüşlerini öğrenebiliyorlar. Flixter’ ın bugün için 10 milyonu aşan bir ziyaretçi trafiğine sahip.

Digital Verse

Digital Verse adlı site aslında bir dating sitesi. Kullanıcılar aradıkları özelliklere sahip arkadaşları kategorilere ayrılmış kişiler arasından seçebiliyorlar. Böylece aranılan ideal insana daha kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.

DeviantART

100 milyondan fazla galeri çalışması ve 190 ülkeden 12 milyona yakın üyesiyle DeviantArt dünyanın en büyük fotoğraf sitelerinden birisi. Kullanıcılar site aracılığı ile fotoğraflarını paylaşıp bu fotoğrafları belirli bir ücret karşılığında satışa çıkarıyorlar.

LinkedIn

Linkedin bir sanal CV platformudur. İş dünyasındaki profesyonellerin sektör ile ilgili güncel paylaşımlarda bulunduğu ayrıca iş arayan ve eleman bulmak isteyenlerin sıkça kullandıkları dünyanın en tanınan sanal business mecrasıdır.

1 Comment
  1. Mehmet 7 sene ago

    Bunuda tavsiye ederim

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim