Dekorasyon

Dekorasyonda Yan Sehpa Kullanım Önerileri

single-image

Dekorasyonda Yan Sehpa Kullanım Önerileri

Modern bir dekorasyon denildiğinde genellikle akla birbirinden şık, yeni mobilyalar ya da gösterişli aksesuarlar geliyor. Oysa evinizde modern ve şık rüzgarlar estirmek için her şeyin yepyeni ve dört dörtlük olmasına gerek yok. Mekanınızda yapacağınız ufak dokunuşlarla ortamınıza renk katabilirsiniz.

Mekanın havasını değiştiren ve modern bir  görünüm katan yan sehpaların kullanımı son zamanlarda yaygınlaşıyor. Modellerine göre yan sehpalar ve kullanım önerilerimize göz atın…

Koltuk Yan Sehpası

Her gün oturduğunuz koltukta yanınıza alacağınız yan sehpa ile hem rahatlık ve konforun tadını çıkartabilir hem de mekanınıza değişik bir dokunuş yapabilirsiniz.  Raf sistemli ve çok  amaçlı yan sehpaların yüzeyini  ya da raflarını dilerseniz günlük gazeteniz, kitaplarınız için kullanır dilerseniz küçük dekoratif, şık ürünlerle hoş bir konsept  hazırlayabilirsiniz. Salonunuzda dekoratif bir yan sehpa ile çok yer işgal etmeden hoş bir dizayn oluşturabilirsiniz.

yan sehpa modelleriCam ve Tekli Yan Sehpalar

Cam yan sehpalar, hem modern formları ile salonunuza şıklık katar hem de transparan görünümüyle dar odalarınızı daha geniş  gösterir. Özellikle dar oturma odalarında hem dekoratif hem de işlevsel amaçlı bir  yan sehpaya yer verebilirsiniz. Country tarzı mekanınızda yuvarlak yan sehpa  ile bir dokunuş  yaparken, yumuşak hatlı salon dekorunuzda kare yan sehpalar ile tarz bir görünüm oluşturabilirsiniz.

yan sehpa modelleri

Tekerlekli Yan Sehpalar

Servis sehpaları olarak da bilinen tekerlekli yan sehpaları, dilerseniz kullanarak konforun tadını çıkartır, dilerseniz raflarına dekor ürünleri yerleştirerek evinizi görsel olarak zenginleştirirsiniz. Özel davetlerde de misafirlerinize yapacağınız ikramlarda dekoratif tekerlekli yan sehpalarınız bir hayli işinizi görecektir.

Çalışma Masanızı Yan Sehpa İle Zenginleştirin

Raf sistemli, çok amaçlı yan sehpanızı çalışma masanızın uyanında günlük  kitaplarınızı ve kalemliğinizi yerleştirdiğiniz bir dekor ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim