Dekorasyon

Dekorasyonda Ayakkabılık Modelleri

single-image

Dekorasyonda Ayakkabılık Modelleri

Ev dekorasyonunda ziyaretçilere dekorasyonunuz hakkında önemli mesajlar veren antreler, olabildiğince sade ve boş mekanlar değerlendirilerek tasarlanmalıdır.

Antrelerin havasını güzelleştirecek ve evin girişine renk katacak şık ayakkabılık modelleri seçiminde bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

ayakkabılık modelleri

Dar Antrelerde Nasıl Bir Ayakkabılık Kullanılabilir?

Eğer antreleriniz yeterince geniş değilse sürgülü ayakkabılık modelleri, boş mekanları değerlendirirken dar alanda kullanım kolaylığı da sağlar. Bunun yanında oldukça dar antreler ayakkabılıkta kapalı formları çok kaldırmayacağından modern tasarıma sahip iki üç katlı ahşap bir ayakkabılık tercih edilebilir. Ahşap ayakkabılığın üst yüzeyi de saksı, süs bitkisi gibi dekoratif öğeler için kullanılabilir.

Ayrıca dar antrelerde son zamanlarda modern tasarımları ile dikkat çeken döner ayakkabılık modellerini de düşünebilirsiniz. Dar antrelerde kalitesiz malzemeden üretilen ayakkabılıklar ise evlerde hoş durmamaktadır. Mümkün olduğunca zarif forma sahip ama modern bir model kullanmak her zaman daha iyidir.

dekorasyonda ayakkabılık çeşitleri

Geniş Antrelerde Modern Tasarımlar

Geniş antrelerde ayakkabılık modeli seçiminde daha özgür davranabilirsiniz. Kapalı forma sahip hem çekmeceli hem raflı, oldukça modern tasarımlar kullanarak, ayakkabılık modelinize uygun duvar rafları ile de antrenize renk katabilirsiniz. Ayrıca geniş antrelerde hem kapalı formları hem de açık rafları olan modern tasarımlar da bir hayli gösterişli durmaktadır. Geniş antrelerde küçük forma sahip ayakkabılıklar, mekan boşluklarının dengeli kullanılmasını engelleyerek, mekanda hoş durmamaktadır.

Aynalı Ayakkabılık Modelleri

Son zamanların trend ayakkabılık modelleri arasında duvara monte edilir aynası olan modeller de bir hayli göze çarpıyor. Aynalı modelleri, antrenizi daha geniş göstereceği için de özellikle seçilebilir. Ayrıca antreniz için ayakkabılık modelini özel tasarım yaptırarak, modelinizi alt kısmında da ayna düşünebilirsiniz. Aynalı modelleri, takım olarak alabileceğiniz gibi son yıllarda moda olduğu gibi, ayakkabılığınızın üzerine bir aynayı sonradan ekletebilirsiniz.

1 Comment
  1. Bagish 8 sene ago

    Yorum yazın Kullanılabilir HTML etiketleri:

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim