Oyun1

Dark Souls lll

single-image

Dark Souls lll

Dark Soulslll bilindiği gibi serinin son oyunu. Bu oyunla bu seriye veda etmemiz gerekiyor ve gerçekten bu oyun severleri üzecek bir haber niteliğinde, Çünkü büyük bir hayran kitlesi bulunmakta.

Seriye hızlıca bir göz attığımızda ilk iki oyunu sağlam bir şekilde oynamış arkadaşlar hikaye de benzerlikleri kolayca sezebilecekler ve oldukça da tanıdık gelecektir. Biraz oyunun oynanış mekaniği farklılığı olsa da genel itibari ile diğer oyunları devam niteliği taşıyor.

Dark Souls lll oyna

Karanlığa Dokundular

Dark Soulslll Oyununa baktığımızda oyunun hikayesi bu defa devasa bir bölge olan Lothric mekanında geçiyor.

İlk oyundan hatırlayacağınız üzere Kor Lordu ilk ateş sönmesin diye kendisini feda etmişti. Şimdi ise lord tahtını terk ediyor ve bu sebeple son ateş tehlikeye giriyor. Bizim görevimiz ise Lordu bulup tahtına geri getirmek olacak.

Dark Souls lll Oyununa genel anlamda baktığımızda ilk oyunlar kadar hantal olmadığını söylememiz mümkün. Fakat firmanın bir diğer oyunu bloodborne kadar da hızlı olmadığı aşikâr. Fakat yine de diğer oyunlarına göre daha hızlı bir işleyiş olduğunu söylemek mümkün. Artık hızlı düşünüp karar verebiliyorsanız karakterinizi de bu hıza denk bir şekilde yönetebileceksiniz.

Kıymetli Ruhlar

Dark Souls’u Dark Souls yapan şey malum önceki oyunlardan da bildiğiniz üzere üzerinizde biriktirdiğiniz ruhlar. Bu ruhları kaybettiğinizde size sadece bir hak verilmekte ve bu hakla ya ruhlarınızı geri kazanacaksınız ya da hayata veda edeceksiniz.

Oyunu ilk safhalarında bu ruhları kaybetmek sizin içinizi sızlatmıyor olabilir fakat ileride ruhlar biriktikçe kıymete binecek ve bu gerilimi sizlerde yaşayacaksınız.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim