Film1

Dangal İzle

single-image

Dangal İzle

Dangal Filmin Konusu

Dangal kelimesinin Türkçe anlamı güreştir. Gerçek hayattan esinlenerek hazırlanmış olan Dangal filminin başrolündeki dünyaca bilinen oyuncu Aamir Khan’dır. Filmdeki olaylar Hindistan’da ve eski tarihlerinde yaşanmaktadır. Olayların hüzün verici akışını gösteren Dangal izle ve sen de filmin mükemmel anlarına tanık ol.

 Hindistan’ın ele alındığı tarihlerde kadınlar, toplumda hiç olarak görülürken Aamir Khan iki kız çocuk babasıdır.

Filimde canlandırdığı karakterin ismi Mahavir Singh Phogat’tır. Aynı zamanda güreşçi olan ve güreş hakemliği yapan baba, iki kız çocuğunun toplum dışı olarak kalmasına anlam veremez ve saçmalık olarak değerlendirir. İki kızını da güreşçi olarak yetiştirir ve sonucunda iki kızı da güreş alanında büyük başarılar sergiler. Kızlarının güreş alanında başarılı olmaları için, Mahavir ismindeki babanın bir çok fedakarlık göstermesi gerektiği Dangal full izle ile sen de tanık ol.

Güreşçi baba olan Mahavir’in kızlarının isimleri Babita ve Geeta’dır. Bu iki kız kardeş, 2012 yılındaki yaz olimpiyatlarında güneş spor dalında dereceye giren ilk Hintli kadınlar olarak tarihe geçerler. Daha fazla detay için dangal tek parça izle.

Günümüzde hala daha kadınların değer görmediği ve bir varlık muamelesi yapıldığı Hindistan’da filmin konusunun nasıl bir tepkiye sebep olacağı merakla bekleniyor.

Dangal film konusu ve içeriği bakımından çok önemli sosyal bir mesajı barındıran Dangal izle ile sizde toplum mesajlarını görün.

dangal izle

Dangal Filmin Başlıca Oyuncuları

Aşağıdaki listedeki oyuncuların rol aldığı Dangal izle ve sen de değerlendirmeni yap.

  • Mahavir Phogat karakteri bilindiği üzere ünlü oyuncu Aamir Khan’a ait.
  • Mahavir’in eşi olan Daya Kaur’u canlandıran oyuncu Sakshi Talwar,
  • Mahavir’in ilk kızı Geeta Phogat’ı canlandıran oyuncu Fatima Shaikh,
  • Mahavir’in ilk kızı Geeta’nın küçük halini canlandıran oyuncu Zaira Wasim,
  • Mahavir’in ikinci kızı Babita Phogat’ı canlandıran oyuncu Sanya Malhotra,
  • Mahavir’in ikinci kızı Babita’nın küçüklüğünü canlandıran oyuncu Suhani Bhatnagar kadrosunu film içerisinde bulabilirsiniz.

Dangal Film Yapımcıları

Dangal filminin yapımcıları arasında üç isim ile karşılaşıyoruz. Aamir Khan, Sidharth Roy Kapur ve Kıran Rao filmin yapımcılığını üstelen isimlerdendir.

Dangal Film Çekimindeki Gelişmeler

Aamir Khan aynı karakterin 20li ve 60lı yaşlarını canlandıracak olduğundan, Dangal filmi için 30 kilo aldı. Bir aktörün oynadığı karakteri bu kadar sahiplenip, bu kadar büyük özverilerde bulunabilmesi, neden Aamir Khan dünyada bu kadar çok sevilen oyuncu sorusunun da cevabı olmaktadır.

Aamir Khan’ın oynayacağı karakter olan Mahavir Phogat’ın eşi rolüne seçilen oyuncu Sakshi Talwar, bu seçmeyi 70 kadın aday arasından kazandı. Profesyonel başarılar ile dolu olan Dangal tek parça izle seçeneği ile sizlere iyi seyirler.

23 Aralık 2016 Cuma günü vizyonlarda olacak olan Dangal filmi her konudan merak konusu olup şimdiden takip edilmektedir.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim