Genel

Büyük Beden Hanımların Mutlaka Bilmesi Gereken Giyim Sırları

single-image

 

Büyük beden ya da kilolu hanımlarımız, baştan aşağı siyah giyinmek ya da beden hatlarını kıyafetler içinde gizlemek için çabalamak zorunda değilsiniz! Yeter ki bedeninizi tanıyarak size uygun kıyafeti seçmeyi bilin.

Kilolu hanımlarımız giyimde ve kombinlerinde nelere dikkat etmelidirler?

Desenli ve canlı renkleri dikkatli kullanın
Büyük beden hanımlarımız ile koyu renk ve siyah giymek zorunda değil. Ancak desenli ve canlı renklerde şu can alıcı kuralı unutmamalısınız: Kilolarınız hangi bölgenizde papim
toplanıyorsa o bölgede sade modeller seçmeli, zayıf bölgenizde desen ve canlı renkler kullanmalısınız. Bacaklarınız kalın ve üst bölgeniz inceyse desenli üst ile sade pantolon ya da etek kombini tam size göre!

Kusurları kamufle ederken güzel tarafları vurgulayın

Kilolu hanımlarımız, giyimde ve kombinlerinde kusurlarını gizlerken bedenlerinin güzel yanlarını ve zarif hatlarını da ön plana çıkartmalıdır. Yüzünüz güzel, yüz hatlarınız ince ve hoşsa saçlarınızı toplayarak, sade bir makyajla yüzünüzü ön plana çıkartmalısınız. Bacaklarınız inceyse desenli parçaları alt kısımda kullanmalı, dekolte bölgeniz zarifse üst parçalarda canlı renkler ya da gösterişli takılar tercih etmelisiniz.

Rahat hissetmediğiniz ayakkabıyı giymeyin
Şık olacağım derken gününüzü eziyet haline getirecek platform ayakkabılar yerine, klasik topuklu ya da dolgu topuk modellerini kullanmanızda fayda var. Ayrıca Mary Jane ayakkabılar gibi bilekten kavramalı modeller de tam size göre.

Eğer göğüs bölgeniz iri bacaklarınız inceyse
Açık renk ve desenli pantolonlarla sade üstler size çok yakışır. Ayrıca pantolonlarınızı tunik ya da gömlek ve hırka ikili takımlarıyla kombinleyerek daha zarif görünebilirsiniz. Elbise olarak trapez elbiseleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dekolteden ve dekolte bölgenizde abartılı takılar kullanmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Göbek  ve basen bölgeniz kalınsa
Göbek ve basen bölgenizi kamufle eden kıyafetler seçmelisiniz. Basene oturan dar etekler, elbiseler asla size uygun değil! Eteklerde çan tipi, pantolonlarda toparlayıcılı yüksek bel modeller seçmelisiniz. Eğer bacaklarınız inceyse, toparlayıcılı, skinny jeanlerinizi üzerinizde hoş duran ve basen bölgenizi kapatan bir tunikle tamamlayarak, tunik üzerinde şal ya da takı kullanabilirsiniz.

Bacaklarınız kalınsa

A tipi etek ve trapez elbiseler size yakışacaktır. Pantolon olarak ise ütü  çizgisi önde olan, üzerinize yapışmayan, çok da bol olmayan, boru paça modelleri denemenizde fayda var.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim