Dekorasyon

Banyolara Renk Katan Banyo Aksesuarları

single-image

Banyolara Renk Katan Banyo Aksesuarları

İnsanın anlık olarak  rahatladığı ve her ne kadar fazla kullanılmasa da her zaman düzenli ve temiz görmek istediği bir alandır banyo. Banyolarda banyo aksesuarlarını, mekanı fazla kalabalıklaştırmadan özenle seçerek, modern bir banyo yaratabilirsiniz.

Banyo Setleri

İçinde sabunluktan klozet temizleyicisi ve hatta çöp kovasına kadar takım olarak satılan banyo setleri, son zamanlara çok hoş tasarımlarıyla bir hayli renklendir. Sade bir banyo dekoru, mor, lila ya da kırmızı  rengin papim
hakim olduğu banyo seti ile oldukça şık olacaktır. Tam tersi, olarak ahşap ya da koyu tasarımlı bir banyo, beyaz, krem banyo seti ile daha geniş ve hoş görünecektir.

banyo setleriköşe rafları

Köşe Rafları

Banyonuzda kullanacağınız cam bir köşe rafına renkli sabunlar ve mum ile hoş bir konsept yaratarak banyonuzun havasını  bir anda değiştirebilirsiniz. Köşe rafları, özellikle dar banyolarda oldukça estetik alanlar yaratmak için iyi bir seçenektir.

Deterjan Kutuları ve Kirli Sepetleri

Deterjanlarınızı ortadan kaldırmak için banyo raflarınızın kıyısında köşesinde tutmanıza hiç gerek yok! Günümüzde öyle hoş deterjan kutuları tasarlanıyor ki, bu hoş tasarımlar hem banyonuzu güzelleştiriyor hem de işinizi kolaylaştırıyor. Aynı şey kirli sepetleri içinde geçerli. Banyolarda en büyük tehlike olan dayanıklılığı hoş görünümleriyle ve renkli konseptleri ile engelleyen kirli sepetlerini bir de dekoratif öğe olarak kullanmayı deneyin!

Klozet Kapakları

Renkli ve hoş bir klozet kapağı en sade banyonun dahi havasını bir anda değiştirmeye yetiyor. Banyonuzun hakim konseptine ve zevkinize uygun klozet kapaklarına göz atmanızda fayda var.

Banyo Halısı

Eskiden banyolara serilen paspas türü yer döşemeleri günümüzde başlı başına bir halı olarak tasarlanıyor. Artık banyolar içinde tıpkı oturma mekanlarında olduğu gibi kullanışlı ve son derece şık halılar tasarlanıyor. Renkli ya da sade modelleri ile banyonuzun havasını bir halıyla dahi hem modern hem de şık yapabilirsiniz.

Ecza Dolapları

Evet! Artık ev dekorasyon en ufak detaylara dek  indi. Klasik ecza dolapları, turuncusundan pembesine, şeffafından sadesine adeta bir tasarım harikası oldu! Banyonuza renk getirmenin yeni yolu, ecza dolaplarından geçiyor.

1 Comment
  1. Fatima 7 sene ago

    joizNovember 10, 2010Your subconscious might be plnayig tricks on you. May be you’re worrying too much, or over-thinking those things which is why even when you sleep, your brain is thinking of it. I don’t even know where I’m going with that thought. =/ just that I hope you don’t worry too much. *manyak hug*

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button