Teknoloji

Apple Watch Ne Zaman Çıkacak?

single-image

Apple Watch Ne Zaman Çıkacak?

Apple şirketinin iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile birlikte takdim etmiş olduğu akıllı saati Apple Watch’un çıkış tarihi, tanıtım öncesinde son derece tartışılan konulardan bir tanesiydi. Apple Watch ne zaman çıkacak? Tanıtım toplantısının bitiminde ise çıkma tarihi üstünde çeşitli söylentiler ortaya atılmış olan Apple Watch’un bir süre daha bekleneceğini ve henüz çıkış tarihi verilmeyeceği belirtildi.

Apple Watch

Apple Watch Fiyatı 349 Dolar!

Öncelerinde, Şubat ayı içerisinde bizlere takdim edileceği tahmin ediliyorken bu saatin sevgililer günü nedeni ile oldukça kaliteli bir çıkış sergileyeceği biliniyordu. Bugün ortaya sunulan birçok iddiaya göre Apple Watch oldukça kısa bir süre daha beklemeye alınacak. Hatta bahar vaktine dahi kalabilir. Fakat henüz çeşitli resimleri olmasa dahi, Apple’ın yaz ayına kalmadan bu saati bizlere takdim edebileceği tahmin edilmektedir. Apple Watch fiyatı ne kadar? Saatin fiyatı tam olarak 349 dolar bir fiyatla takdim edilebilir.

2015 Senesinin Çeyreğinde!

Ülkemiz pazarında satış pazarında kısa bir süre sonra sunulabilir. Apple Watch Türkiye fiyatı ne kadar? Türkiye fiyatı ise su anda kesin olarak bilinmemektedir. Fakat bununla da ilgili çeşitli iddialar piyasada dolanıyor. Apple Watch akıllı saati ile ilgili en son gelmiş olan birçok hizmetler.site iddiaya göre çıkış tarihi için 2015 senesinin çeyreğinde satışa sunulacağı düşünülmekte. Fakat bu bilgiler ne kadar doğru bilinmez.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim