Tanıtım Yazıları1

Antalya Emirgan Halı Yıkama

single-image

Antalya Emirgan Halı Yıkama

Emirgan temizlik şirketi olarak sadece mekan temizliği ile yetinmiyor, Antalya halı yıkama ihtiyacınızı karşılamak için de faaliyet gösteriyoruz. Her yönüyle kapsamlı bir temizlik gerçekleştirme hedefi ile çıktığımız bu yola her geçen gün faaliyetlerimizi arttırarak devam ettik. Hep bir adım ötesini hedefleyen şirketimiz, daima yeniliklere açık olarak hizmetlerine genişletmekte ve teknolojik gelişmelerden de sonuna kadar yaralanarak hizmet vermektedir.

Kapsamlı Temizlik Anlayışı

Her ne kadar evinizde, ofisinizde kapsamlı bir temizlik yapsak da kirli olan eşyalar ortamda istenilen ferahlığın sağlanmasını engelleyecektir. Tamamen hijyenik bir ortam arzuluyorsanız ortam ile birlikte orada bulunan eşyalar da arındırılmalıdır. İşte bu yüzden sadece ev veya işyerinizi temizlemekle kalmıyor halı, koltuk, yatak, battaniye ve benzeri yıkanabilir eşyaları da yıkayarak temizliğin tama anlamıyla gerçekleşmesini sağlamaya çalışıyoruz.

Halı Yıkama Süreci

Eşyalarınıza dilerseniz yerinde yıkama hizmeti sunabileceğimiz gibi dilerseniz de son teknoloji ürünlerine sahip tesisimize götürerek yıkama işini orada gerçekleştirebilmekteyiz. Halı yıkama tesisimize getirdiğimiz halılarınız, bu konuda uzman olan çalışanlarımız tarafından halı yıkamak için özel olarak üretilen makineler ile yıkanmaktadır. Bu esnada halılarınıza zarar verecek işlemlerden kaçınılmakta ve deterjan seçimi özenle gerçekleştirilmektedir. Halılarınızın kirlilik durumuna göre özel yıkama teknikleri uygulanmakta ve çıkmayan inatçı lekelerle de mücadele edilmektedir.

Özel Halı Kurutma Alanları

Hijyenik bir şekilde yıkanan halılarınız kurutulmak için özel olarak yapılan kurutma alanlarına alınır. Halılarınız burada güneşe ve dışarı tozuna maruz kalmadan steril bir ortamda kurutulur. Balkonlarda kurutulan halılar maalesef ki temizlenmiş olmalarına rağmen ıslak bir şekilde dışarı konulduğu için tüm tozu çekmektedir. İşte bu nedenle açık alanlarda kurutma yapmaktan imtina ediyor ve özel kurutma alanlarından yararlanıyoruz. Kurutma esnasında herhangi bir hızlandırıcı faktör uygulanmaz doğal süreç içerisinde kendiliğinden kuruması beklenir.

Kaliteli Hizmet Ayağınıza Geliyor

Halılınızın evinizden alınarak yıkanması ve temizlik aşaması tamamlanan halınızın tekrar evinize getirilmesi firmamızın hizmet kapsamındadır. Özel olarak ambalajlanan halılarınız tertemiz şekilde evinize teslim edilir. Profesyonel halı yıkama Antalya sınırları içerisinde ve çevre illerde bizim işimiz.

Kaynak: www.antalyahaliyikamasirketleri.com

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim