Tanıtım Yazıları1

Ankara Nakliyat

single-image

Ankara nakliyat firmamız evden eve nakliye hizmetlerinde daima eşyalarınızı kırmadan ve dökmeden istediğiniz yere kolayca taşıyabilmektedir. Firmamız taşıma sırasında zararın tamamen önüne geçmek için en doğru ambalajlama tekniklerine yer vermektedir. Sigortalı taşımacılık uygulamaları ile beraber taşıma esnasında eşya üzerinde ortaya çıkabilecek zararı karşılıyoruz.  Sigortalı taşımacılık uygulamalarımız sayesinde evden eve nakliyat firmaları içerisindeki liderliğimizi korumaya devam ediyoruz. Taşımacılık hizmetlerinde Ankara nakliyat şirketimiz her zaman en doğru taşıma uygulamalarını sizlerle bir araya getirmektedir.

Ankara Nakliyat Firmamızın Hizmetleri

Antika Taşıma

Antika taşıma her nakliye firması tarafından yapılmamaktadır. Çünkü bu iş ekstra özen ve incelik istemektedir. Ancak firmamız başta antika eşyalarınız olmak üzere tüm eşyalarınıza gerekli özeni ve titizliği göstermekte, hepsini sorunsuz şekilde taşımaktadır.

Antika eşyalar taşınmadan önce bu işlem için gerekli tüm plan program şirket personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Bünyemizde çalışan personellerin hepsi işinde tecrübeli olup eşya taşımanın incelikleri konusunda bilgi sahibidir. Bu sayede antika eşyalar sorunsuz şekilde taşınabilmektedir. Bu tarz eşyaların taşınmasına dürüstlük en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Eşyaların her biri birbirinden kıymetli olduğundan dolayı gerekli koruma sağlanmalıdır. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalıştığımızdan dolayı başta antika taşıma olmak üzere bütün taşımacılık türlerinde müşterilerin isteğine yönelik hizmet verilmektedir.

Asansörlü Nakliyat

Eşyaları bina içerisinden taşırken yaşanan sorunları en aza indiren asansörlü nakliyat pek çok müşteri tarafından talep görmektedir. Bu nakliye hizmetinde eşyalar insan gücü yerine asansör ile taşınmakta, eşyalar minimum hasar görmektedir. Aynı zamanda nakliye hizmeti hız kazanmakta ve böylelikle eşyalar daha kısa süre içerisinde taşınabilmektedir.

Ankara nakliyat firması olarak sürekli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız müşterilerini sunulan hizmetten memnun bırakmak amacıyla sürekli gelişim göstermektedir. Bunun en güzel örneği de asansörlü nakliyat hizmeti olmaktadır. Bu hizmet ile birlikte hem bünyemizde çalışan personeller hem de ev sahipleri açısından kolaylık sağlanmaktadır. Üstelik zamandan ve mekândan da tasarruf edilmektedir.

Müze Taşıma

Tarihi eser ve diğer değerli eşyaların zarar görmeden taşınması için alnında uzman müze taşımacılığı gerçekleştiren firmalardan yararlanmak gerekmektedir. Ülkemizde profesyonellik isteyen uygulamalar içerisinde bulunan müze taşıma uygulamalarını çok az sayıda firma gerçekleştirmektedir bunun nedeni çok fazla bu hizmetin tercih edilmemesidir. Ayrıca müze taşımacılığı her zaman uzmanlık gerektiren bir hizmettir.

Müze taşımacılığı hizmetlerinde sizde güvenilir bir taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Müze taşıma hizmetlerini günümüzde de veren kurumsal şirketimiz profesyonel ekipleri ile birlikte kısa zamanda eşya taşımacılığını yapmaktadır. Müze taşıma uygulamalarında kırmadan eşya taşıma son derece önemlidir.

Parça Eşya Taşıma

Firmamızın sizi yüksek ücretlerden kurtaran taşımacılık hizmetleri başında parça eşya taşıma gelir. Kimi zaman eşyalar bir araca sığacak büyüklükte değildir. Bu durumda da büyük araçların tutulması fazla ücret ödemeleri ortaya çıkarır. Firmamız tüm parça eşyalardan aynı güzergâh içerisinde olanları bir arada taşır. Bu sayede parça eşyalarınızı oldukça uygun fiyat ile taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Parça eşyalar için sunulan taşımacılık işlemleri ile firmamız alanında lider bir özellik gösterir. Sizi büyük masraflardan kurtaran hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Parça eşyanızı nerden nereye taşımak istediğinizi bize bildirirsiniz. Biz de parça eşya taşıma noktasında size gereken yardımı sunarız. Ev ya da ofis taşımacılığı gerçekleştirirken; bir diğer taraftan da sizin taşımak istediğiniz yer doğrultusundaki taşıma hizmetlerinizi gerçekleştiririz. Bu sayede siz de gereksiz taşıma masraflarından kurtulabilirsiniz.

Parça eşya taşıma konusunda şehir içi ya da şehirlerarası nakliye fark etmez. Sizinle aynı güzergâhta eşya taşınan tüm durumlarda hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sadece tüm eşyaların nakliyesi sırasında size hizmet sunmayız. Parça eşyalar da bir araca sığacak fazlalığa geldiğinde eşyalarınızın taşınmasını da sağlarız.

Banka Taşıma

Banka taşıma işlemlerinde müşterilerin önem verdiği noktaların başında güvenilirlik ve profesyonellik gelmektedir. Bu bakımdan nakliye firmamız kurulduğu günden bugüne dek güven ve uzmanlık konusundan ödün vermemiş, sürekli gelişim göstermiştir. Her türlü teknolojik yenilik hizmet kapsamına dâhil edilmiş, personellere gerekli eğitimler verilerek firmamız kurumsallık prensiplerine ulaşmıştır.

Nakliye hizmetlerine bakıldığında banka taşıma bunlar içerisinde kurumsal taşımacılık bünyesinde yer almaktadır. Bu taşıma gerçekleşmeden önce firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamakta ve nakliyeye yönelik detaylar belirlenmektedir. Böylelikle taşımanın yapılacağı gün ve saat geldiğinde her işlem sorunsuz şekilde halledilmektedir. Üstelik bu işlem için firmamız piyasaya nazaran makul ücretler belirlemekte ve böylelikle müşteri memnuniyetini hep üst seviyede tutmaktadır.

Ambalajlama

Bilindiği üzere eşya taşırken ev sahipleri için ambalajlama yapmak büyük sıkıntı olmaktadır. Ancak bu konuda nakliye firmamız ev sahiplerinin yardımına koşmakta ve eşyalarınızı kırılma, düşme, zarar görme ihtimallerine karşı güzelce paketleyerek koruma altına almaktadır. Bu işlem için kullandığımız malzeme eşyanın türüne göre değişiklik göstermektedir. Örneğin koltuklar daha ince malzemeler ile sarılırken beyaz eşyalar battaniye ve buna benzer daha kalın maddeler ile sarılmaktadır. Bu sayede eşyalarda herhangi bir çizilme, kırılma gibi bir durum olmamaktadır.

Ambalajlama hizmeti nakliye hizmetinin içerisinde yer almaktadır. Dolayısıyla fiyat kapsamında olan bu hizmet için ekstra herhangi bir talepte bulunulmasına gerek yoktur. Böylelikle eşyalar kolay şekilde paketlenmekte ve istenilen yere sorunsuz şekilde teslim edilebilmektedir.

Askılı Tekstil Taşıma

Askılı tekstil taşıma işinde profesyonel olan firmamız bu işlem için özel kapalı kasa araçlar kullanmaktadır. Bu kasaların içerisinde askıların takılacağı bölümler bulunmaktadır. Böylelikle taşıma esnasında tekstil ürünleri herhangi bir zarar görmemektedir. Firmamız ürünlerin sorunsuz şekilde teslim edilebilmesi için gayretli ve özenli şekilde çalışmaktadır. Bu hizmet kapsamında faaliyet gösterdiğimiz alan gittikçe daha da genişlerken buna bağlı olarak hizmet kapsamımız da artmaktadır.

Ankara nakliyat firmamız taşıma öncesinde gerekli tüm incelemeleri yapmakta, nakliyenin sorunsuz şekilde olması amacıyla tüm detaylar firmamız tarafından planlanmaktadır. Bu sayede askılı eşya taşımacılığı başta olmak üzere her türlü nakliye işleriniz kısa süre içerisinde halledilebilmektedir.

Ofis Nakliyesi

Ofis nakliye hizmetleri kurumsal firmaların hizmet alanlarına girmektedir. Kurumsal taşımacılık gerçekleştirmek için firmaların gerekli belgelere sahip olması ve alanında uzman bir şekilde hizmet vermesi gerekmektedir. Ofis nakliyesi şirketimiz müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için sahip olduğu araçları genişletmekte ve farklı taşıma çözümlerini sunmaya devam etmektedir. Sahip olduğumuz referanslarımız ile beraber pek çok marka firmam şirketimiz ile bir arada iş yürütmeye devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük şirketlerine hizmet veren taşımacılık şirketimiz en doğru taşıma planlarını uygulamaktadır.

Binlerce müşterisi ile birlikte kalitesini sürekli olarak yükselten ofis nakliyesi firmamız bu konuda sizlerin de güvenilir adresi olarak yer almaktadır. Hedeflerine her durumda ulaşma yolunda kendisini geliştiren taşımacılık şirketimiz bu alanda kalitesinden söz ettirmektedir. Firmamız taşımacılık hizmetinde müşterilerine her durumda şeffaf bir hizmet sunmaktadır.

Okul Taşıma

Özel taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde okul taşıma konusunda size gerekli yardımı sunarız. Okullar taşınırken pek çok ayrıntıya dikkat etmek gerekir. Bu ayrıntılara dikkat etme konusunda firmamız size güvenli hizmeti sunar. Okullara sıra, masa, dolap ve pek çok ders gereci ile dolu alanlardır. Bu nedenle de okulların taşınması sırasında oldukça fazla malzeme taşıması söz konusudur. Firmamız bu alanda sağladığı deneyim ile kısa sürede yeni okulunuzun faaliyet göstermesine olanak sağlar.

Okullar taşınırken Ankara nakliyat firmamız tüm eşyaları aynı anda taşıma hizmeti sunar. Pek çok firma eşyalar bitene kadar sırası ile taşımayı gerçekleştirir. Ancak bu durum da zaman kaybına neden olur. Firmamız oluşan zaman kaybını önlemek için birden fazla araç ile taşımayı sağlar. Bu sayede de tek bir seferde tüm okul taşıma işlemleri gerçekleşir.

Hızlı taşımacılık hizmetimiz eşyaları yerleştirme sırasında da devreye girer. Yeni okula gelen eşyalar, uzman çalışanlarımız aracılığı ile kısa sürede yeni yerine yerleştirilir. Bu sayede de yeni okulunuzun hemen faaliyete girmesini sağlarsınız. Ayrıca okul eşyaları son derece düzgün paketlendiği için de eşyaların zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Piyano Taşımacılığı

Taşımacılık konusundaki en dikkat isteyen alanlardan biri de piyano taşımacılığı sırasında olur. Piyano müzik aletleri içerisinde en değerli olanların başında gelir. Hem değerli hem de ağır olan bu eşya nedeni ile pek çok kişi taşınmaktan vazgeçer. Firma olarak piyano taşımacılığı konusunda en doğru adımları sizin için gerçekleştiririz. Bu sayede sizi zor durumda bırakacak tüm sorunlardan da kurtulma şansı elde edebilirsiniz.

Evlerde ya da iş yerlerinde bulunan piyanoların taşınması özel bir hizmet gerektirir. Tüm eşyalar taşındıktan sonra piyano için ayrı bir taşıma hizmeti sunarız. Çünkü piyanonun paketlenip araca yüklenmesine kadar ki her işleminde oldukça titizlik içerisinde bulunmak gerekir. Firmamız da piyano taşımacılığı konusunda size en doğru hizmeti sunar.

Piyanonuz Ankara nakliyat firmamızın deneyimli elamanları tarafından hiçbir zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Daha sonra da uygun yöntemler ile araçlara yüklenir. Piyano taşımacılığı için tercih edilen aracımız sadece bu alanda faaliyet gösterdiği için araç içerisinde piyanonun zarar göreceği bir durum oluşmaz. Aynı titizlik içerisinde piyanonun yeni yerine yerleşmesi de firmamız hizmetleri arasında size sunulur.

Fuar Taşıma

İnternet üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz firmamız fuar taşımacılığı konusunda alanın en iyi taşımacılık şirketleri arasında bulunmaya devam etmektedir. Fuar taşımacılığı ile katılmak istediğiniz organizasyonlar artık zor hale gelmeyecektir. Sizde nerede olursanız olsun, kaliteli ve güvenli taşıma uygulamalarına nakliyat firmamız sayesinde kolayca erişebilirsiniz. Fuarlar, ulusal ve uluslararası tanıtım yapılan yerlerde kurulmaktadır. Fuar stantları ile fuar malzemelerinin taşınması için bir nakliye şirketi ile anlaşmanız gerekmektedir.

Fuar taşıma hizmeti konusunda kurumsal şirketimiz sizlerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde çalışma yapabilmektedir. Fuar içerisinde kullanılacak olan ürün ve malzemelerinizin niteliğine uygun şekilde şirketimiz taşıma planları düzenleyerek taşımacılık uygulamalarına başlamaktadır. Nakliye süreci esnasında malzemeler üzerinde herhangi bir zararın ortaya çıkamaması için tüm önlemleri alabiliyoruz. Firmamız fuar eşyalarınızı doğru bir şekilde paketleyerek zarar görmesini tamamen engellemektedir.

Hastane Taşıma

 

Hastane ve benzeri kurumların herhangi bir nedenden dolayı taşınması gerekiyorsa hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hastane taşıma son derece zahmetli bir uygulamadır. Bu taşıma uygulamasının profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu taşınma işleminin alanında her zaman bilgili firmalar tarafından yapılması son derece önemlidir.

Hastane araçları pahalı sistemlerdir. Bu yüzden hastane araçlarının istenilen bölgeye hasarsız bir şekilde yerine ulaştırılması gerekir. Taşıma uygulamaları sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarara uğramaması için en iyi taşıma çözümlerini sizlerle bir araya getiriyoruz. Taşıma esnasında aşırı derecede problem çıkaran büyük boyutlu eşyalarınızı zarar vermeden kolayca taşıyabiliyoruz.

Ankara nakliyat firmamız taşıma uygulamalarında her zaman müşterilerine bu alanda yenilikçi çözümleri sunmaktadır. Kurumsal şirketimiz taşıma hizmetleri sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Hastane taşıma işi içerisinde şirketimiz her anlamda müşterilerine en uygun fiyatı vermektedir. Her geçen gün hizmet kalitesini yükselten firmamız istediğiniz her noktaya kısa sürede taşımacılık yapmaktadır.

Kurumsal Depolama

Kurumsal şirketler adına en büyük sıkıntılardan biri aslında kurumsal depolama hizmetleri. Çünkü belirli malzemeler gerek arşivleme anlamında gerekse kullanımının bir sürede olsa durdurulması anlamında çok büyük önem arz ediyor. Ayrıca şunu da bilmek gerekir örneğin herhangi bir eşyanın alınıp kullanılmaması durumunda veya ileriki dönemde kullanılabilecek olması durumunda depolarda yer kaplaması bir kurumsal firma için gerçekten de çok kötü bir durum. Çünkü kullanabileceği verimli bir alanın kullanımı olmaması anlamına gelmektetedir.

Sizler de bu tarz bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kurumsal depolama hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz. Ekiplerimiz sizlerin istemiş olduğunuz bir günde sizleri ziyaret ediyor ve gerekli envanter raporu ile işlemleri nasıl gerçekleştirileceği hakkında bilgi detay işlemi gerçekleştiriliyor. Bundan sonra sizlerin istediğiniz gibi gerekli depolara taşıma işlemini sizlere sunuyoruz. Böylece sizlere kalan sadece çok daha kolay şekilde sonuç almak olmaktadır. Bu yüzden sizlere herhangi bir sıkıntı durumu oluşmayacaktır.

Labaratuar Taşıma

Özellikle labaratuar taşımacılığında nakliye konusunda uzman şirketlerin hizmet vermesi gerekmektedir. Lojistik uygulamaların sırasında işini doğru yapamayan şirketler malzemelerin zarar görmesine neden olabilmektedir. Nakliye uygulamalarında firmalar gelişen teknoloji sayesinde sahip oldukları müşterilerine en iyi şekilde hizmet ulaştırmaktadır. Bu gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız sizde sitemize giriş yapabilirsiniz.

Ankara nakliyat uygulamaları hizmetlerinde firmamız laboratuvar nakliyesi konusunda uzman kadrosu ile bu adres üzerinden hizmet vermektedir. Sahip olduğu tecrübesi sayesinde hassas malzemelerin doğru şekilde taşınmasına devam ediyoruz. Labaratuar taşımacılığı yapmak isteyen tüm şirketlere firmamız her zaman en doğru çözümleri sunabilmektedir. Günümüzde onlarca firma şirketimiz ile beraber çalışarak eşyalarını güvenle taşıtmaktadır. Bu konuda fark yaratmaya devam eden firmamız sağlıklı uygulamalarına devam etmektedir.

Arşiv Taşıma

Nakliye firmalarının en sık kullanılan hizmetlerinden biri de arşiv taşıma olarak bilinmektedir. Kurulduğu günden bu yana firmamız ülkenin dört bir yanına taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir. Bu sayede evden eve eşya taşımacılığı, arşiv taşıma, ofis taşıma, antika eşya taşıma başta olmak üzere her türlü nakliye işlemleri nakliye firmamız tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.

Arşiv taşıma işinde firmamız gerekli tüm teknik donanıma ve tecrübeli personel kadrosuna sahiptir. Bu sayede arşiv belgeleri dikkatli şekilde depolanmakta ve istenilen adrese teslim edilmektedir. Nakliye işlemlerinde firmamız büyük ve kurumsal firmalar ile de çalıştığından dolayı müşterilerinin hepsine yüksek hizmet kalitesi sunmaktadır. Her bir belge ayrı ayrı kıymetli olduğu için özen gösterilmesi gerekmektedir.

Fabrika Taşıma

Kurumsal taşımacılık uygulamaları ile kendisinden söz ettiren lojistik şirketimiz fabrika taşımacılığı konusunda sizlere en doğru hizmeti ulaştırmaya devam etmektedir. Fabrika taşıma uygulamaları konusunda sahip olduğu deneyimli ve eğitimli kadromuz ile beraber fabrikanızın eşyalarını özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye edilmesini sağlamaktadır. Şehir içi ya da şehirlerarası fabrika taşıma hizmetlerini sunan firmamız size bir telefon kadar yakında yer almaktadır. İş kaybınızı en alt limitlere düşürmekte ve yeni fabrikanızla başlamanızı istiyorsanız sitemiz üzerinden bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Fabrika taşıma uygulamaları sırasında fabrikada yer alan makine ve ürünler şirketimiz tarafından ambalajlanarak taşınmaktadır. Taşınacak durumda bulunan malzeme ne olursa olsun şirketimiz her zaman en iyi korumayı sağlamaktadır.

Fabrika uygulamalarını sizlere sunan şirketimiz fabrika taşımacılığı hizmetlerinde özel eğitim almış ekip ve ekipmanları ile sizlere daha konforlu bir hizmet ulaştırmaktadır. Fabrikanızın tüm bölümleri firmamız tarafından kolayca taşınmaktadır.

Tekstil Taşıma

Ankara nakliyat olarak aynı zamanda birde tekstil taşıma işlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bu şekilde çalışma yapmak hem bizler için hem de çalıştığımız kimseler için oldukça önemlidir. Çünkü sürecin en hızlı şekilde gerçekleşmesi ve zamanında teslim bu alanda çalışan tüm yerler adına oldukça değerlidir. Bizlerde zaman kavramına gereken özeni gösterdiğimiz için oldukça güvenilir bir çizgiye sahibiz. Sizlerde tüm bu aşamaları stres çekmeden ve zamanında teslim gerçeği ile yaşamak istiyorsanız kesinlikle bizler ile çalışmalı ve kısa sürede işlerimizi teslim etmemizden kaynaklı olarak daha büyük işleri gerçekleştirmenin gurunu yaşayınız.

Yazlık Taşıma

Yazlık taşıma işleri ve daha nicesi için bizimle harekete geçebilirsiniz. Bu süreç içerisinde işlerimizin hijyenik ve sigortalı olarak gerçekleşmesini sağlayarak sizlerin hem güveninizi kazanmak hem de iş kalitemizden ödün vermemek istemekteyiz. Eğer sizlerde yazlık bir yer sahibiyseniz ve burada yer alan tüm eşyalarınızı başka bir adrese taşımak istiyorsanız bizim hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Her zaman işinde en iyiler ile çalışarak sizlerin maruz kalacağı birçok masrafında oluşmasına bizler engel olmaktayız. Sizlerde nakliyat alanında tüm bu özellikleri barındıran bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi tercih edebilir ve anında hizmet garantisi ile en kısa sürede tüm taşıma işlerinin sona ermesini sağlayabilirsiniz.

Sigortalı Taşıma

Sigortalı taşıma tüm bireylerin uzun zamandan beri arzu ettiği bir nakliye işlemidir. Bizler bu noktada sizlerin arzu ettiği şekilde tüm işlemlerimizin güvenilir olması adına böylesine bir işe girmiş bulunmaktayız. Tüm eşyalarınızı taşıma süreci boyunca her tülü kusurlu hareketimize karşılık maddi zararınızı tazmin edecek şekilde sizler ile anlaşma yapmaktayız.

Sizlerin de arzu ettiği gibi tüm sürecin iyi geçmesi bizler için de önemlidir. Çünkü bizler hem taşıma sürecinin iyi geçmesini hem de sizlerin memnun kalmanıza önem veriyoruz. Taşıma sürecinde hem bireylerin canlarını hem de mallarını koruyarak gerekli tedbirleri alarak bu süreci geçiriyoruz.  Çünkü sürecin sonunda sizlerin bizlerden memnun olmanızı istiyoruz.

Teknolojik Gelişmeler İle Büyüyoruz

Sigortalı taşıma olarak işimizi her geçen gün daha da büyütüyor ve her geçen gün daha geniş alanlara yayılıyoruz. Bu şekilde yalnızca şehir içi değil şehirlerarası ulaşım noktasında da sizlerin nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Her zaman kaliteli bir iş yapmanın gururunu yaşıyor ve her zaman daha iyileri için çabalıyoruz.

Sizlerin de arzu ettiği gibi her türlü eşyanızı istediğiniz süreç içerisinde yine istediğiniz noktaya taşıyor ve güvenilir olmak adına yine bu sürecin her aşamasında sigortalı taşıma yapıyoruz. Ankara nakliyat firmalarının içerisinde bizler bir devrim yapıyor ve sizler için her türlü yeniliğe tama diyoruz. Çünkü teknolojik gelişme ile daha iyi hizmet sunacağımıza inanıyoruz.

 

 

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim