İş Fikirleri

Ankara Evde Ek İş İlanları

single-image

İş imkanlarının giderek azalması pahalılaşan hayat şartları sebebi ile pek çok insan yalnızca bir iş ile geçinemez duruma geldi, sizde ek iş aramaktaysanız bu yazımızda sizler için Ankara evde ek iş konusunda fikir vermeye çalışacağız. Ankara iş imkanları bakımından her geçen gün kendini geliştiren şehirlerimizin başında yer almaktadır. Firmalar özellikle evde yapılabilecek kolay fakat emek isteyen işler için evde çalışan kişilerden hizmet almayı tercih etmektedirler. Ankara ili için evde ek iş sektörünün çok gelişmiş olduğunu söylemek mümkündür.

Ankara da Evde Yapılabilecek Ek İşler

Ankara’da Turşu Kurma İşi

Özellikle ev hanımlarının çalışmayı tercih ettiği işlerin başında gelen turşu kurma işi pek çok insana geçim kaynağı olmuştur. Ankara da evde yapılabilek işler listemizin ilk sırasında yer almakta olan turşu kurma işi çeşitli sebzelerin yıkanıp, doğranması ve kurşu bidonlarına doldurulmasından ibarettir. Çubuk turşusu üretimi yapan pekçok firma yoğun taleplere yetişememesi sebebi ile turşu malzemelerinin turşu kurulması için hazır hale getirecek kişilere ihtiyaç duymaktadır.

Ankara’da Davetiye Katlama İşi

Hemen hemen her ilde evde yapılacak işler arasında yer almakta olan davetiye katlama yahut paket yapma işi için eleman aramakta olan pek çok matbaa firması bulunmaktadır. Makinalardan katlama noktalarından iz oluşturularak çıkarılmış olan davetiyeleri tek tek katlamak son derece uğraştırıcı olmaktadır. Bu sebeple davetiye işi yapan pek çok firma basım işlemlerini tamamlayarak hazırladığı davetiyelerin katlanması ve üzerilerinin boncuk, kurdele gibi aksesuralar ile süslenerek katlanması için evlere ek iş vermektedirler. Yapılacak işlemlerden alınacak ücret davetiye modellerine, yapılacak işlemler göre değişmektedir. Çoğunlukla parça başı ücret ödemesi yapılmaktadır. Evde yapılabilecek en kolay ve pratik işlerden olan evde davetiye katlama işinde çok fazla kişi çalışmaktadır.

Ankara Bazlama Paketleme İşi

Ankara’nın en meşhur gıdalarından biriside kendine has dokusu ve lezzeti ile Ankara bazlamasıdır. Ankaraşlı ev hanımlarının evde ek iş olarak yaptıkları işlerin başında bazlama paketleme işi gelmektedir. Türkiye’nin her noktasına Ankara’dan imal edilerek gönderilmekte olan bazlamaların pişirimle ve soğuma işlemlerinin itina ile tamamlanmasının ardından paketlenmesi gerekmektedir. Ankarada faaliyet göstermekte olan bazlama fırınları bazlama paketleme işleri için evde ek iş arayan personellere ihtiyaç duymaktadır. Paketleme işinden aylık olarak ücret ödenmekte olup son derece kolay ve hızlı yapılan bir iştir. Ankara evde ek iş ilanları için sitemizi takip edebilir, çalışabileceğiniz alanla ilgili yorum bırakabilirsiniz.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim