Genel

Galakxy S6 Active’de MicroSD Özelliği Yer Alıyor

single-image

Galakxy S6 Active’de MicroSD Özelliği Yer Alıyor

Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge markanın bu seneki yeni amiral gemileri. Samsung bu iki amiral gemisini tanıtmasıyla beraber ülkemizde ön siparişler alınmaya başlandı. Samsung her sene olduğu gibi bu sene de amiral gemisi Galaxy S6’nın su geçirmez modeli olan Galaxy S6 Active’i çıkarıyor.

Galaxy S6 Active su geçirmez özelliğiyle kardeşlerinden farklı olmayacak. Kullanıcıları bekleyen yeni özellikleri de var. Avrupalı reddit yazarlarından birinin söylediğine göre Samsung’un su geçirmez telefonu olan Galaxy S6 Active’de microSD kart desteğiyle beraber daha büyük batarya da bulunacak.

galaxy s6

Galaxy S6 Active’de Yer Alacak Olan Değişiklikler

Telefonun diğer modellerinde bulunan parmak izi okuyucu ve kalp hızı monitörü bulunmayacak. Parmak izi okuyucu Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge için büyük bir güvenlik ortamı oluşturmuştu.

Galaxy S6 Active’in kamerası diğer Samsung S6 modellerine göre daha düşük olacak. Gelen bazı söylentilere göre OIS olma ihtimali de var.

Galaxy S6 ile genel olarak aynı özelliklere sahip olacak. Tabi ki modelin en büyük avantajı ise kuşkusuz olarak su geçirmez olması.

Ön yüzeyinde bulunan butonlar fiziksel olacak. Yani diğer akıllı telefon ve Samsung modellerinde bulunduğu gibi dokunmatik buton paneli olmayacak. Eski Sony XPeria’dan hatırlayacağınız üzere onun da paneli fizikseldi.

MicroSD kart desteği bulunacak.

Bataryası ise Galaxy S6’dan daha büyük olacak. Bu özelliği sayesinde Samsung Galaxy S6 Active’in şarj süresi ve dayanma süresi daha uzun olabilir.

Vermiş olduğumuz bilgiler Samsung tarafından resmi olarak onaylanmadı. Ancak almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda Samsung Galaxy S6 modellerinin kardeşi olacak Active modelinin değişik yönleri bu şekilde olacak. Samsung su geçirmez telefon modelini yaz ortası gibi duyurmayı planlıyor.

Hazır Teknoloji Makaleleri

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim