Moda/Trend

2015 Yeni Sezon Yaz Trendi

single-image

2015 Yeni Sezon Yaz Trendi

En Son Tulum Modelleri

Kadına yakışan bir tercihte tulumdur. Baştanbaşa sizi saran yapısı ile kombinlerde şaşırdığınız zamanlar kurtarıcı görevi görmektedir. Tek parça olan bu ürün efil efil duruşu ile her sezon üzerinizden çıkarmayacağınız seçenekleriniz arasında olacaktır. Beli lastikli tasarlanan tulum modelleri küçük bir kemer detayı ile tamamlanabilir.

 tulum modelleri

Şifon ve Tulumun Buluşması Bir Harika Olmuş

Gece kıyafetlerinde de rahtlıkla kullanacağınız tulumlar farklı kumaş tercihleri ile sizi baştan yaratacak. Herkesin ilgisine göre tasarlanana tulumlar kullanım rahatlığı ve tek parça olması ile tercih edilmektedir. Askılı, kollu, kolsuz, bistüyer tarzında kesimleri ile her yaşa hitap etmektedir. Kendini genç hissedenlerin bu seneki tulum modellerini kaçırmaması gerekir.

Çiçek Desenli Elbiselerle Cıvıl Cıvıl Olacaksınız

Çiçek desenli elbiseleri görmelisiniz. Kendinize yakışan modeller her zaman sizin modanız olur. Ancak yinede yeni sezon ürünlerine göz atmalısınız. Önümüz yaz ve sıcaklığını hissettiğimiz güneşin ışıltılarını vücudumuzda hissetmek için kısa kollular, sıfır kollular, askılı bluzlar ön planda gardolabımıza yerleşmeye başladı. Sıkıldığımız koyu renkleri raflara kaldıralım açık renkler sizikendinize getirecek.

 2015 sezon elbiseleri  çiçek desenli elbiseler

Çiçekli Elbiseler Yine Moda Tasarımcılarının Gözde Kıyafeti

Beli lastikli ve her vücuda oturan tasarımları ile çiçek desenli elbiseler yazın sıcağından kurtulmak için birebir olan kıyafetler. Çiçek desenleri ile bezeli bu hoş tasarımlar bu yıl koda olan pastel tonları ile üzerinizde bir harika duracak. Uzun ve kısa modelleri herkesin beğenisine kulak vermektedir.

çiçekli elbiseler  yaz moda elbiseler

Zarif Tasarımlar Sizi Bekliyor

Şifonun zarif ve şık görünümü ile bütünleşen bluzlar bayanların yaz aylarında vazgeçilmez kıyafetleri arasındadır. Farklı desen ve rengi ile yazınızı fark edilir şekilde geçirmek için şifon bluz modelinizi seçin. Gözlerdeki bütün ilgiyi üzerinizde taşımak size çok yakışacak. Tasarımları ile her yerde rahatça kullanacağınız modeller bu yılda sizi mutlu edecek.

2015 dekolte elbiseler  dekolte elbiseler

Dekolte Her Kadına Yakışır

Sırt dekolteli şifon bluzlar sırtınızın güzelliğini açığa çıkararak sizi çok faklı gösterecek. Arkadaşlarınızla buluşurken, iş görüşmelerinizi yaparken rahatlığın yanında şık olmanın da zevkine varacaksınız. Kendinizi hoş ve zarif görmenin en kolay yolu şifon bluzları kullanmaktır. Pastel tonları ile her kıyafetinizle rahatlıkla kombinleyeceğiniz bluzlarınız yaz aylarında sıcaktan kaçmanın en kolay yolu olacaktır.

1 Comment
  1. Anladım. Zor bir konu d6rneğin kedi ile kf6peği yada kedi ile bir kuşu yanyana birinrleribe bakarken denk getirmen lazım. Yada gfcneş ışığında bir havada kar yağışı olabilir. Sigara ie7ilmez tabelası altında sigara ie7en bir insan karesi olabilir. Kar manzarasında ie7inde yeşillik bir ortam yada e7ie7ek olabilir. Gfclen bir insanla asık suratlı bir insanın portresi olabilir. Hayatın ie7inden yakanması gereken fotoğraflar bunlar. Ben 2 yıl f6ncesi yf6rfck yaylasında kravatlı takım elbise ile eşeğe binen bir adam fotoğrafı e7ekmiştim. olduke7a ilgi e7ekici bir fotoğraftı.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim